Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha rádírna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha rádírna egy vadidegen kamuprofil hajnalban?

Figyelt kérdés

Nem tudtam aludni tovább és pörgettem facen a híreket az előbb. Az egyik 444 cikk alatt egy nagyon szimpatikus, intelligens hozzászólást olvastam, mellè cuki képe volt a pasinak. Sokszor megnézem a nagyon suttyó, meg a normális kommenteknél, kik írták őket. Láttam, hogy kb velem egykorú(30 körüli), és mindenféle dologban(amiket megoszt) hasonlóan gondolkozunk és tetszik a humora is, meg olyan esetleg is kicsit, a típusom. Én nem vagyok aktív közösségi médiában, kamunevem van, kép meg minden nélkül, bàr csinos vagyok, ez nem látszik a profilomon.


Ahogy láttam szivatják a társai nőkkel kapcsolatban(kommentben) nincs családja, tudományos területen dolgozik. Nekem van egy gyerekem, pedagógus vagyok, vékonyabb, csinos, de frusztrál, hogy ő valószínűleg phdzett és sikeres.. mondjuk legalább nem tűnik gazdagnak.


Na mindegy. Ráírnál a helyemben? Ha férfi vagy, mit szólnál, ha rádköszönne egy kép nélküli kamuprofil? Nagyon szánalmas, ugye?


2023. máj. 24. 05:14
A kérdező szavazást indított:
Írj rá!
Ne zaklasd!
27 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Örömmel veszem, s kiderül a csevegésből, mi a helyzet.
2023. máj. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Bár rám írni nem szoktak, de erősen kamu szagú profilok szoktak néha bejelölni.

Általában a reakcióm: "Honnan is ismerhetjük egymást"

99% nem reagál.

2023. máj. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Elképzelném hogy elvesz feleségül biztos:D
2023. máj. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Kep nelkuli kamuprofilra nem reagalnek. Meg akkor sem, ha van mar gyereke a nonek fiatalon.
2023. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kamuprofilnak nem válaszolok, ismerős jelölést is elutasítom.
2023. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 NTBS ***** válasza:
47%
Megkérdezném honnan ismerjük egymást.
2023. máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Kitana. ***** válasza:
64%
Szerintem azzal sokat nem veszítesz, ha írsz neki, hogy szimpinek találtad és elmondod, hogy nem vagy aktív annyira, azért nincs normális profilod. Maximum nem reagál semmit.
2023. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Azt hinném egy hirdetésem miatt írt rám. Válaszolnék.

( volt már párszor ilyen eset, hogy nem marketplacen írtak hanem privátban)

2023. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

Kamu profillal? Biztos hogy nem írnék rá.

Meg úgy amúgy sem írok rá pasira felszedni soha.

Ez a férfiak dolga.

Igen, és most mindenki le fog pontozni mert hát hogy örülnek a pasik akikre ráírkálnak nők, de azokból többnyire nem lesz kapcsolat egy ideig legyezgeti az egójukat hogy a nő nyomul de alapvetően meg nem ez kell a férfiaknak.

Ha igen, hát nagyon nyünnyőkének kell lenni ahhoz a pasinak hogy ez tetszen neki.

2023. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Milyen fiatalon? Én 32 vagyok, és kopaszodásából na meg phd alapján ő is 30-34 közt lehet.


Nem kis 20 éves egyikünk sem, normális profilom nincs, és nem akarok egyből hozzámenni, sem aláfeküdni, de azért.. olyan nagyon szimpatikus, kis szórakozott professzornak tűnik és olyan intelligensen, választékosan reagál és nagyon hasonló az értékrendünk(aktív véleménynyilvánításban). Azok alapján meg hogy ugratják a kollégái, nem tűnik olyannak, aki sokat volt már nők közelében:) A kezdeményezősdi tényleg távol áll tőlem, élőben max ránéznék és elsétálnék a közelében párszor.. Meg aztán mi van, ha van családja, csak nem látszik, esetleg meleg és azért ugratják. Vagy kiderül, hogy élőben mégsem szimpi, mert nagyon dadog vagy ilyesmi, és akkor szegényt nem tudnám megkedvelni, de én kezdeményeztem.


Mondjuk abban van valami, hogy azért a hiúságát csak legyezgetné, ha egy nő írna rá, hogy szimpatikus, ha más nem is lesz, legalább lesz egy jó napja, hogy valakinek annyira kellett, hogy ő kezdeményezett nála. Mondjuk mit veszthetek, kamuprofil.

2023. máj. 24. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!