Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor vadidegenként leül valaki egy lány mellé és ráhajt?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ez hétköznapi nyelven "udvarlás".

Csakhogy amiről én beszélek, az már erőszakos nyomulás. Kiszemel magának az illető, majd elkezd bájcsevegni. Néhány keresztkérdéssel kiszűri, hogy szingli vagy-e, de még ha azt mondod, van barátod, arra is az a válasz, hogy jaj, hát te itt ülsz egyedül, biztos szomorú vagy, nem helyes ez. Ha elkezded nyíltan koptatni, akkor meg szépen elkezdi kritizálni a gondolkodásodat, de az a vicc, hogy még így is azt hiszi, ezzel bejön neked.

Konkrétan egy padra nem merek már kiülni mert nincs szükségem nemkívánatos hódolókra. Nemrég egy pasi egy gyorsétteremben ült mellém, de direkt úgy, hogy ezzel sarokba szorított. Pofám leszakad. Mindegyik próbálkozó mondja hogy "te tudod, mit hagysz ki", de nálam alap hogy ilyenekkel nem kezdek, még ha alapból szimpatikus is. Még csak nőiesen se öltözködöm, szóval nem értem ezt a kitüntetett figyelmet.


2019. jún. 26. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt a fajta viselkedést maximálisan elítélem. Sajnos lehet, hogy van a viselkedésedben, vagy csak a testbeszédedben valami bizonytalanság, amire ezek a hiénák ráharapnak. Ha belülről kőkemény és magabiztos lennél (= pontosan tudnád, hogy pasiban mit akarsz, és mit nem akarsz), és tudnál olyan nézést produkálni, hogy "ha a tekintet ölni tudna...", akkor ezeket már azelőtt le tudnád szerelni, hogy egyáltalán megszólalnának. De amíg ez nincs, addig azt a tanácsot adnám, hogy egyáltalán ne finomkodj, és nem kell semmiféle udvariaskodást betartani az ilyenekkel. A legműködőképesebb stílus, amivel el lehet őket küldeni, az, ha a modorod ugyan visszafogott, de emögött érezhető az a szintű indulat, hogy legszívesebben ütnél. Hagyd, hogy legalább a szavaidon keresztül utat törjön a teljesen jogos felháborodás.
2019. jún. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ráhajt, nyomul 1000-el, akkor gáz.
2019. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Panaszkodj azoknál a nőknél, akik szerint kezdeményezni mindig a férfiak dolga. :)
2019. jún. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak akkor erőszakos nyomulás, ha nem néz ki elég jól a férfi. Ha jól néz ki, te is szívesen veszed.
2019. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Szegény idióták nem tudják a pontos jó módszerét annak, hogy kell nyilvános helyen leszólítani nőket. Pedig ezt is meg lehet tanulni jól csinálni.


25/F

2019. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"szépen elkezdi kritizálni a gondolkodásodat, de az a vicc, hogy még így is azt hiszi, ezzel bejön neked."

Tuti valami pua-tanoncba futottál bele, azok szoktak ilyen balf...sz módon nyomulni.

2019. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szombatonként oktatáson vagyok. Egyik ilyen ebédszünetben mellém huppant egy pasas, mert olyan szomorúnak lát és felvidítana, közben csak fáradt voltam, és irigykedtem magamban a családra, hogy otthon pihennek, filmeznek, én meg kimaradok belőle.

Megsértődött, amikor megkértem, ugorjon fel hozzánk, tegye rendbe a lakást, intézze a mosást és a vasalást, az tuti felvidítana.😊

2019. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer a HEV-en mellem ult egy pasas, hogy mondjam mar meg, mi a vegallomasa a jaratnak. Amugy minden ajto felett ki van irva, de azert megkerdezte... mar ekkor gyanus volt a dolog, de joindulatbol probaltam neki segiteni. Persze a vegen oda jutott a beszelgetes, hogy van-e baratom. Eppen veszekedos-szakitos fazisban voltunk az exemmel, igy azt mondtam, hogy van, mert gondoltam, azt biztos nem fogna fel, hogy most semmi kedvem uj parkapcsolathoz. De igy se engedte el a dolgot, eroszakosan tukmalta magat nekem, hogy a parom egy szar, es o mekkora fonyeremeny. Alig tudtam elmenekulni.

Latod az volt a baj, hogy probaltam rendes lenni, de megis en szivtam meg. Gyakorlatilag egesz uton majdhogynem magyarazkodnom kellett volna egy vadidegen pasasnak, hogy miert nem megyek el vele randizni... Ugyhogy kedves gyakoris sirankozo pasik, muszaj kemenynek es hatarozottnak lenni veletek, mert kulonben nem ertitek meg, hogy a nem az nem. En tobbet nem fogom 4x-5x elismetelni, hogy ne haragudj, nem, ha valaki nem erti meg elsore, akkor utana magara vessen.

Egyebkent nekem sikerult kifejlesztenem egy ilyen "rohadj meg" tekintetet, amit tomegkozlekedeskor eloszeretettel oltok magamra, es amugy eleg jol mukodik, csak ennek az a hatranya, hogy a normalisakat is elijesztem. :D

2019. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!