Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek furcsa lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek furcsa lenne, ha egy vadidegen fiú leszólítana titeket az utcán?

Figyelt kérdés
Van egy youtube csatorna - azthiszem a BigDawsTV - ahol így kérik el lányok telefonszámát. Ez tényleg bejön, vagy csak fizetett színészek?

2019. júl. 26. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Minden amit az interneten látsz, és hallasz, igaz, pláne az ilyen igényességet még távolról sem ismerő véglény videók, amiken naphosszat csüngtök.


Üdv, XVII. Lajos király.

2019. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem színészek, legalábbis én egy ismeretlennek biztos nem adnám meg a számomat.
2019. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor is húzom a számat, ha a munkáltatómnak kell megadnom a számomat, de ja, ha egy hosszú nap után a semmiből odaugrana hozzám valami rusnya, mikropéniszű fuckboy, akkor ott rögtön gondolkodás nélkül az egyik kezemmel a számomat írnám a telefonjába, a másikkal meg ki is verném neki.


Miért ez az a színvonal, amire felnéztek? Okádek.

2019. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején valószínűleg teljesen fizetett volt. Aztán ha befutottak akkor már el tudom hinni, hogy van olyan csaj aki 5 perc hírnévért produkálja magát egy kicsit.
2019. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Szerinted létezik olyan nőnemű ember, aki ismeri az ilyen puas senkiket? Áh...

Ha egy ilyen "befut", az soviniszták, és kangörcsösök között fut csak be.

2019. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számtalanszor történt velem ilyen. Voltak jó srácok, és voltak gázok, mindkét csoportból volt, hogy ismerkedtem valakivel. Azt hiszem, hogy összesen egy van, amit visszacsinálnék.
2019. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Durvák vagytok, hogy még csak elképzelni sem tudtok ilyet. Én 22-23 éves korom óta így ismerkedem lányokkal. Amerikai szerzők angol nyelvű könyveiből tanultam meg ezt a módszert, hogy lehet odamenni nappal nyilvános helyeken nőkhöz ismerkedni. Fontos, hogy bírni kell az elutasítást, nem szabad gyávának lenni. Nekem kb 20-25 lányból szokott 1-gyel összejönni legalább szex, de kapcsolataim is lettek így.


Megvannak rá a módszerek. De nem tudok mindent leírni ide a gyakorira, hiszen mondom, 100-200-300 oldalas könyvek is szólnak a témáról angolul

28/f

2019. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furcsa? Engem napi szinten szólongatnak le ismeretlen csávók. Van, aki cigit kér, van, aki aprót "vonatjegyre". Van, amelyik zoknit vagy ágyneműt, esetleg "óccsó márkás parfümöt" akar nekem eladni. Múltkor az egyik a zacskó zsemlémet akarta elkunyerálni, amit vittem haza a sparból. Nem jön be egyik sem különösebben.
2019. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!