Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkitől kérdezem, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkitől kérdezem, aki volt úgy hogy összejött a barátja barátnője exevel, kiderült kinek mi mekkora ki mibe jobb rosszabb?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert volt egy lehetőség hogy a egyik ismerős nem barát csak ismerős szakított a barátnőjével, kb közel 1 év után úgy alakult egy buliban hogy össze jöttem majdnem a csajjal de feszengtem e miatt.

#Ex fejt barátnő
2023. máj. 24. 07:12
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
15%
Nem. Egyikünk sem dugta meg a csajt. Vallàskàrosult volt.
2023. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. máj. 24. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha már nincsenek érzéseik egymás iránt, mint gyűlölet, vágy, akkor miért ne jöhetnél vele össze? Brokódex? Kit érdekel, hogyha egymáshoz valóak vagytok? Azért exek, mert ők nem egymásnak voltak teremtve, na akkor hol a gond?
2023. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak mindig is motoszkál a fejemben hogy pl a nő adott esetbe szól hogy neki nagyobb van vagy jobb a sex.

Nem volt ilyen még már panasz rám. Csak

2023. máj. 24. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Lol, miféle hülyeség már ez? Ha szerelmes a két fél, akkor nem (csak) a szex miatt vannak együtt.

Egyébként hiába nagyobb, vastagabb, ha nem jól használja, vagy hiába jobb a szex vele, hogyha más téren nem nyújt semmit...

2023. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen volt egy baráti kör akik kb mindenki mindenkinek az exe volt. A csapat magját 4 pár alkotta ők szerintem az összes létező variációban voltak már egymás exeivel. Kicsit fura is volt de ha nekik ez jó csinálják.

Nem tartottam bele abba a csapatba, de külső szemlélőként jól elvoltak.

2023. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Az én exemnek nagyobb és vastagabb, de annyiból állt a szexuális kultúrája, hogy lefektett és reszelt. A mostani páromnak kisebb és vékonyabb, de nagyon jókat szexelünk, izgalmas vele lenni. Ennyit számít a méret. 🤷🏻‍♀️


Mondjuk nem igazán értem, hogy minek ilyesmin szorongani. Elmondja, hogy neki nagyobb és? Konkrétan felesleges információ.


Amúgy nem beszélünk exekről. Átbeszéltük kinek mennyi volt, milyen volt a legelső szex, párkapcsolat élmény, de ennyi. Egyszerűen nincs igényünk exekről beszélni és exekről hallani és ez rendben van.

2023. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy kifejezetten rendes lány, de még én is tiszteletben tartom, hogy exek szexuális teljesítménye tabu. Volt olyan pasim, aki tesómnak is megvolt és sose beszéltünk arról, hogy mekkora neki, vagy milyen vele.
2023. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!