Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám összejött a volt középisk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám összejött a volt középiskolai osztalytársammal,szerintem fura csak?

Figyelt kérdés

21 éves F vagyok

Apám 44 éves,már vagy egy éve jár a volt középiskolai osztálytarsammal egy 21 lánnyal,és most oda költözteti hozzánk.

Ugye én még apuval élek,de ez nagyon fura lesz.

Azt az évek alatt megszoktam,hogy a fater minden féle nőket felhoz,azt is elfogadtam hogy jár ezzel a csajjal egy éve már,de így egy tető alatt lenni vele.


Eszti(volt osztálytársam) mondta egyik nap nálunk,hogy majd hívjam nyugodtan anyunak.

Szerintem viccelt,de ...


Ugye az se segít a dolgon,hogy középiskolában csaptam a szelet neki.



2023. jan. 25. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Apádnak összejött, ami neked nem. Pech. Van pénze az öregnek, mi? :D
2023. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kamukérdés megint...
2023. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Néha én is álmodok ilyen furákat.
2023. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell anyunak hívni...egyszerűen elfogadod a tényt hogy ott lesz mást nagyon úgy sem tehetsz.
2023. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak szerinted
2023. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy vannak ilyen betegségek még ha a kérdés kamu is :D
2023. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, azert mert az apad meg sok hulye ferfi es fiatal lany ezt csinalja, nem kell elfogadnod mint normalis vagy otitiv dolgot. Ez tok beteg es nagyban akadalyozza majd a te eleted is.foleg ha ezt te is elfogadod. En pl. tuti nem jarnek olyan sraccal akinek az apja lanya korabelivel jar. Azt gondolnam hogy elobb utobb velem is kikezd az apja vagy minimum ugy nez majd ram, plusz hogy te is ezt fogod csinalni mert ezt a mintat latod. En elhatarolodnek es elkoltoznek.
2023. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Mostantol egy csajod se lesz biztonsagban, apad vetelytars...
2023. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodik a pici fiú.
2023. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Apád egy ízléstelen illető és sajnos a gyerekénél többet ér neki a farka. Ez van ezt kell szeretni próbálj minél hamarabb a saját lábadra állni és dobbantani.
2023. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!