Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várnál 6 hónapot egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnál 6 hónapot egy régi ismerősre, aki mindig is tetszett (és talán összejöttök), vagy most összejönnél valakivel, akit most ismertél meg? - Melyiket rosszabb elszalasztani?

Figyelt kérdés

Régen szerelmes voltam az osztálytársamba, külföldön van, és csak februárban jön haza...

Az új munkatársam viszont most ismertem meg, és ugyan vannak apróbb hibái, de jól kijövünk... lenne nála esélyem, de valahogy félek belemenni, mert elszalasztanám azt, aki nagyon régóta tetszik...


Mit tennétek a helyemben? Melyiket rosszabb elszalasztani?

32/F


2022. szept. 2. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán esélyed a réginèl?
2022. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A régi osztálytársaddal már kezd alakulni valami? Akkor én megvárnám őt!


Viszont szerintem sokan azt tanácsolnák,hogy kezdd el a munkatársaddal a kapcsolatot, és megjön a régi osztálytársad majd meglàtod hogy mi van,meki is adk esélyt.


De ez nem diplomatikus lépés senkivel szemben!

2022. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
*ha a régivel nem alakult még semmi,akkor a munkatársadnál több esélyed van, így azt bánnád meg
2022. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Fél év... annyi idő alatt ezerszer kiderülhet, hogy nem illetek össze. Szóval próbáld ki! Ha elfeledteti veled az osztálytársat, akkor jó, ha nem akkor simán szakíthatsz.
2022. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Először a munkatárs, még is csak itt van, megérdemel egy esélyt nem? Aztán 6 hónap alatt úgyis kiderül, hogy összepasszoltok vagy nem. Szerinted a régi szerelmed várni fog rád, ha összeakad ott valami palival? ... Hát nem.
2022. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Van egyáltalán esélyed a réginèl?" Egy helyen dolgoznánk, én ajánlottam be a főnöknél (ez már gyakorlatilag eldőlt, februártól együtt dolgoznánk), régen volt kölcsönös vonzalom, de nem jött össze, most online jól elbeszélgettünk.


A mostani meg határozott idővel februárig dolgozik itt (amit meg lehetne hosszabbítani).


"kezdd el a munkatársaddal a kapcsolatot, és megjön a régi osztálytársad majd" :) Igen, persze, lássuk a szitut: Összejövünk, aztán februárban közlöm vele, hogy:

-Hát, mostantól nem hosszabbítjuk meg a munkaviszonyodat, mert egy régi szerelmemmel fogok együtt dolgozni, de azért találkozhatunk, amíg vele nem jövök össze... vagy ha egyáltalán nem jövünk össze, szívesen veled maradok, és talán még újra együtt is dolgozhatunk. - Hogy reagálnál? :)

2022. szept. 2. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha az online beszélgetés halad is valamerre nem csak haveri szinten folyik, akkor várnék a régire. Persze ha a levelezésből, beszélgetésből egyértelműen érthető, hogy kölcsönös a vonzalom, és ő is tervez velem ha hazajött.
2022. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Régit szerintem csak te idealizàlod, valószínűleg mint barát beszélgettek jókat.


Másikra mennèk rá.

2022. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régi sztem csak érdekből van veled jóban.
2022. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha kettő közül kell választani, akkor egyiket se válaszd, mert egyik sem fogott meg igazán. Egyiket se hulyitsd be a másik miatt.
2022. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!