Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy megvárakozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy megvárakoztattam párom anyukáját? (22/l)

Figyelt kérdés

Páromnak lesz születésnapja nemsoká és anyuja megkért, hogy menjek el vele ajit venni, szeretne ruhát adni neki, de hogy én jobban tudom az ízlését.


Plázába mentünk, sokat nézelődtünk, lejártuk a labunkat is. Amíg ő válogatott egyik boltban elszaladtam a mosdóba de sajnos tovább tartott picit és 10-15 perccel később mikor visszaértem már rég fizetett és látszólag türelmetlenül várt engem.


Kicsit sajnos néha van konfliktus vele szóval félek ezt mikor fogja majd felhánytorgatni... Hogy kezeljem?



2023. máj. 24. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, WC MIATT NE AKADJON MÁR KI!
2023. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem probléma. Van egy barátnőm, akinek 2x annyi ideig tart elmenni a mosdóba, mint nekem. Sokszor zavar, de ezért nem fogok beszólni neki, ahogy neked sem az anyósod. A masik, ne félj tőle!!!
2023. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha leultel volna fagyizni egy haveroddal, akivel pont talalkoztal, akkor igen. Igy nem. Szard le.
2023. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!