Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak felnőttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak felnőttek akiknek ciki plüssel aludni meg ilyenek, vagy ez mindenkinél csak tini korba ciki, mert ő már nagy?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Beteges, ha egy felnőtt plüssfigurával alszik.
2023. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Vannak olyan cuki csajok, akik biztos alszanak plüssel még felnőtt korban is, de férfinál az tuti, hogy ciki.
2023. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
46 éves vagyok, ha valami okból kifolyólag a férjem nélkül kényszerülök aludni, akkor plüssel alszom, mert nem tudok egyedül aludni. Meg kispárna nélkül sem, de ez más lapra tartozik.
2023. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van az ágyunkban két plüss figura, mindkettő nagyon fontos számomra.

Nem alszom úgy, hogy magamhoz ölelem őket, de két nagyon fontos embertől kaptam őket, ezért érzelmileg kötődöm hozzájuk.

2023. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem ciki. En nem alszom plussokkel, de kint van par regi a szekrenyen, a gyerekkori plusseim.
2023. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
50 vagyunk és 4 plüssel alszunk és magasról teszünk rá ki mit gondol 😀
2023. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

24 vagyok,két plüssmedvével alszok.

Rendesen hiányolnám őket már,mert gyerekkoromtól így van. 24/N

2023. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!