Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne felvállalni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne felvállalni, hogy egy nálam jóval idősebb pasival dumálok, chatelek és igen jól érzem ilyenkor magam?

Figyelt kérdés
Szülők, barátok, ismerősök, évfolyamtársak előtt gondoltam.
2023. márc. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Míg csak chatelsz miért kellene felvállalni?
2023. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lenne, mint ha "véletlen" derülne ki. Ez az, hogy nem tudom.
2023. márc. 1. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha randiztok joparszor, vagy komolyabbra fordul a dolog akkor tudjanak róla.
2023. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha ezt a kérdést fel kell tenned, akkor hagyd a fenébe.


Normál esetben, ha tényleg akarnád azt a pasast, akkor nem azon járna a kis fejecskéd, hogy ciki e, meg mit szólnak a többiek, hanem azon, hogy vajon elhív e randira, milyen lehet megcsókolni, milyen az ágyban, tetszel e neki.


De nem, neked az a legfontosabb, hogy mit szól a környezeted. Ez így nevetséges, és éretlen

2023. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy te,és mennyi a férfi?
2023. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idősek vagytok,de ha már úgy érzed lehet,hogy ciki a dolog akkor később is ezt fogod érezni.
2023. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
L23, F47,
2023. márc. 2. 04:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzed lesz belőle több is, mint chatelés?

Mert ha jól elbeszélgetsz a szomszéd idős bácsival az se nagy dolog, akkor se ha szépeket mond neked.

2023. márc. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oh a mázlista!😁 Én is ilyet keresek!

F/50🙂

2023. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!