Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nem tudok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem tudok már kötődni pasihoz?

Figyelt kérdés

Volt nagy szerelmem, volt 2 ik is, akihez hozzamentem, szerettem is a ferjem, vegul kiderult, nem jó ember elvaltam tőle. Nem dédelgetek regi szerelmeket, nem szeretem mar a férfiakat a múltamból, senkire nem gondolok úgy, hogy de jó lett volna ha egyutt maradunk.

Levontam a tanulságokat, megtanultam egyedul élni, szamlakat fizetni, feltalálni magam. Ami sikerult is. 10 evvel a valas utan miutan a lanyom kirepült, elkezdtem ismerkedni, volt hogy tetszett egy pasi, le is fekudtem nemelyikkel, volt aki ragaszkodott is volna, de a baj az volt, hogy mar nem tudtam őket megszeretni, nem ereztem mar ragaszkodást szex utan sem.

Most az utobbi pasim halálra sértődött epp ma közölte hogy nem bocsajtja mar meg, hogy ritkan talalkozom vele, elege van, hogy úgy erzi, nem ragaszkodom hozza, ő meg reménykedik . Igaza van. Jól érzi. Egy nagyon sarmos pasas. Jóképű. Sajnos, szegyen ide , szegyen oda, semmit nem erzek iranta.

Amíg randiztunk, ezt túlzott kedvességgel kompenzáltam, annyira feltem, hogy kiderül, hogy semmit nem jelent a számomra.

Nem hiszem, hogy kiégtem, fiatalos vagyok, baba arcú 45 eves nő.

De valahogy maskepp latom mar a pasikat es inkabb magamat szeretem es nem tudom mar elveszteni a fejem.

Szex utan sem erzem a masikat közelebb magamhoz. Ugyanolyan idegen. Ez volt minden pasival. Az exeim se szeretem mar, nehogy ellvarratlan szálra gondoljatok. Senkit nem szeretek, azaz senki férfit

Ma szakított velem ez a pasim, hogy eleget vart ram es mar nincs bocsanat.

Mondtam neki h bocsanat, ha ezt erzi, akkor ez az ő realitása.

Nem volt képem azt hazudni, hogy nincs igaza.

Nem tudom miert nem tudok szerelmes lenni újból es szeretni, így egyedul maradok. Lehet nem jól közelítenek meg a pasik, mindent túl hamar akarnak?

Nem volt sok pasim, így nem lehetek kiégve ....

sokszor csak arra vágyok, hogy setaltasson egy pasi, ajandekot vegyen es utana már ne zavarjon, este egyedul akarok otthon aludni ....

fiatalon meg olyan szerelmes tudtam lenni, órákig csókoloztam, imadtam a szexet a szerelmemmel ....

Most már azt nézem a randiimon hogy mikor van már vege a találkának, hogy vegre vágjam magam gerincre otthon lehetôleg az ürge nélkul

Ez az utóbbi pasim aki rám beragott nagyon ígeretes volt, de nincs kedvem utana nyúlni es lehet amúgy is késô lenne.


2023. máj. 25. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Ne válaszoljatok neki, ez a személyiségzavaros troll.
2023. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Szexelgess amíg tudsz és maradsz egyedül.
2023. máj. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan felhozatal hogy ne kéne keresni aki meg is fog. A pasik javarésze selejt.
2023. máj. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Keress szexpartnert.

45/F

2023. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a szexkapcsolatokat , csak ha kimondottan veletlen így alakul, mert nekem nem kell a pasas
2023. máj. 25. 07:47
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell neked társ, ha nem akarsz, maximum olyannal légy, aki úgy érzi magát, mint te és nem lesz vita.
2023. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Egy tinilány szintjén állsz a 45 éves babaarcoddal. K...tt szánalmas vagy! Komolyan!


F, 44

2023. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én javaslom, hogy menj pszichológushoz, hogy megtaláld ennek az okát.
2023. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek mész el randizni, ha feláll a szőr a hátadon a randi gondolatától is?
2023. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt az ideje szunetet tartanod. A megcsomorlott eletmod eredmenye ez. Meg kell varni, amig ujra lesz kedved randizni, megismerni masokat. Jo lenne onismeretet fejlesztened, akar pszichologus segitsegevel is, mert celtalanul sodrodsz, kilatastalanul probalkozol, meggyozodes nelkul teszed, amit tenned "kell". Ilyen talajban semmi sem fog gyokeret ereszteni.
2023. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!