Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy lett párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy lett párja?

Figyelt kérdés
Valaki mondana valami tutit? Mert eléggé aggasztó hogy nekem még mindig nem volt barátnőm 23 évesen. Csomószor elszomorodok magamon és utána szüneteltetem a dolgot, de egy idő után megint újrakezdem és még most sem jön össze semmi (legalábbis eddig).
2023. máj. 25. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Én is 23 vagyok, volt már 2 barátnőm is de többet nem szeretnék 🙏

Nem egészséges

2023. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha rosszul nézel ki (igénytelen vagy), ha nem tudsz kommunikálni, akkor nehezen lesz sikered. Ráadásul, ha pont pénzéhes/instanők tetszenek, akkor meg aztán kár a gőzért.
2023. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

1. Biosztanárom fia. Találkoztunk a portán, mikor én arra vártam, hogy beengedjenek a terembe. A tablókat nézte, én is, aztán elkezdtünk dumálni.


2. Online játékban egy csapatban voltunk. Felvettük egymást ismerősnek, aztán utólag derült ki, hogy ellenkező neműek vagyunk. Elkezdtünk dumálgatni, találkoztunk, tetszettünk egymásnak, stb.


3. Egyetemi évfolyamtársam volt. Tőlem kért jegyzetet, aztán mellé ültem, szórakoztattuk egymást órán...

...meg óra után.


4. Szintén egyetemi évfolyamtársam, egy nagyobb csapathoz csapódtunk, akikkel eljárkáltunk iszogatni, karaokezni, aztán az egyik görbe estén egymáshoz mentünk haza és összejöttünk nemsokkal utána.


5. Tinder


6. Tinder


7. Egy fb csoportban voltunk aktív tagok és elmentünk a csoporttalira. Voltunk vagy 40-en a talin, elkezdtünk dumálgatni többekkel, megvolt az összhang köztünk és ennyi.


Tudom, nőként könnyű, de egy hetero kapcsolatban nem csak egy nő van, úgyhogy lényegtelen, kinek a szemszögből nézzük a sztorit. Ne erőltesd, tanulj meg gördülékenyen kommunikálni másokkal és ismerkedj a képességeidhez mérten. Ha nem vagy adonisz, ne azzal indíts, hogy ismerkedni akarsz, hanem elegyedj beszélgetésbe tét nélkül. Ha a másiknak szimpi vagy, akkor is hajlamos vonzónak tartani, ha elsőre -csak a külsőd alapján- nem voltál kifejezetten az neki.

2023. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó köszi, hála neked én is merek válaszolni, nem én leszek az egyetlen ócska ribi az itteni inceleknek😂❤️


1. Házibuli, barátnőm pasijának a barátja.


2. Osztálytárs.


3. Egy anonim chates oldalon beszéltünk éjfél előtt kicsivel, megkérdezte beszélünk e mashol holnap, majd utána mindennap beszéltünk és alakult a dolog.


4. Tinder


5. Tinder


6. Tinder


7. Facebook dating (jelenlegi❤️)

2023. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

1. Egy településen laktunk, ismertük egymást, eleinte csak chateltünk majd elkezdtünk randizni és fokozatosan alakult ki


2. Tesóm haverja, de már régóta tetszettem neki csak akkor még volt párja. Miután szakítottak akkor kezdtünk el ismerkedni


3. Közös munkahely


Jelenleg egyedül

2023. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyetemen, edzésen, ismerős lakótársa volt.
2023. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
A sors keze.
2023. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-kollégium

-közös ismerős általi találkozás

-partihely, fesztivál

-közös munkahely

-tinder

2023. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam. Lett.
2023. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lőttem egyet a búcsúban.
2023. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!