Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki rajta ha mástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki rajta ha mástól kérek pénzt kölcsönbe?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy venni akarok pár nadrágot magamra,mert a fizu később lesz, neki még jövök sok pénzel úgye a lakbér, kaja, együtt élünk. Mondtam neki ha már te nem adsz nekem kölcsön akkor mástól fogok kérni. Kiakadt rajta. Mert hogy ő nem madár stb...

Mégis mit várjak el egy ilyen pasitól?


2023. máj. 26. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Semmit. Szánalmas és kiábrándító.
2023. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért várod el mástól, hogy neked finanszírozzon? Kölcsön minek mikor egy nadrág az meg vár, mint ahogy más is. Kölcsön maximum akkor ha éhezel, vagy a környezetedben többen éheznek, és már tényleg nem tudsz mihez folyamodni.
2023. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Esetleg az lehet a baja, hogy eleve tartozol neki és ahelyett, hogy annak a visszafizetésével foglalkoznál, még több kiadást generálsz magadnak nem túl fontos dolgokért cserébe, ráadásul ezt még az orra alá is dörgölöd. Kérj kölcsön arra mástól, hogy neki odaadd, amivel tartozol.
2023. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kiábrándító és aggasztó, amikor valaki gyakorlatilag a másoktól kikérlelt kölcsönökből tartja fenn magát. Teljesen jogosan zavarja, hogy ahelyett, hogy visszafizetnéd a tartozásodat neki, ahelyett még több tartozást generálsz magadnak (pláne olyan apróságok miatt, mint néhány új nadrág... ).

Ez így nem egy kiegyensúlyozott párkapcsolati dinamika, ezt neked is meg kell értened.

26/N

2023. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
neki van igaza
2023. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. máj. 26. 12:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Cibbons.
2023. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Könnyen oda juthatsz ezzel a hozzáállással, hogyha valamikor igazán bajban leszel, senki nem fog segíteni. Ezt nem csak anyagiakra értem.
2023. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fél, hogy a meglévő tartozást sem fogod rendezni, így a hiányát nem szeretné növelni. Tény, hogy van/kell egy határnak lennie mindenkinek, hogy kinek mennyit enged, illetve hogy mennyit enged a pénztárcája.
2023. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De utálom az olyan pasikat akik azt generálják hogy tartozok nekik. Milyen pàr vagy társ az?

Az egy bank vagy uzsorás, nem társ.

2023. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!