Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna titeket ha a barátnőtök ilyen táncórára járna? Jogos a barátom ellenvetése?

Figyelt kérdés

Ilyesmirol lenne szo:


[link]



Ez tulzas? Nincs az oran ferfi, csak lanyok.


2023. máj. 26. 16:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

"Ha a testmozgás a lényeg, akkor miért pont ez?"


Mert a mozgásnak az lenne a lényege, hogy olyat csinálj, amit élvezel. Táncolni sokkal jobb, mint monoton mód ugrálni.


Komolyan eljutunk oda, hogy ha én Def Leppardra port törlök, és közben tekerem a csípőm és rázom a hajam, akkor riibanc vagyok, mert jól érzem magam?

2023. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Oda jutottunk? Ez az új kor. Vagy egy kor, nem mondom, hogy sosem élt még az ember ennyire az élvezeteknek. Felmerül a kérdés, miért pont ezt élvezi? Egyébként eléggé sok tánc közül lehet választani, akárcsak mozgásfélét. Azt akarod mondani, hogy vannak emberek, akiknek csakis és kizárólag ez a fajta mozgás szimpatikus?
2023. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

"Azt akarod mondani, hogy vannak emberek, akiknek csakis és kizárólag ez a fajta mozgás szimpatikus?"


Igen. Ahogy van, akinek kizárólag a box vagy a futás.

2023. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%

Ha így van elfogadom és ha ezt nekem el kell fogadnom, akkor másnak is, hogy ez nekem nem tetszik. Őszintén nekem ez eléggé ilyen semmilyen indok, nem hiszem, hogy van olyan ember aki mozogni csak futással, vagy boxal.


Én szerintem teljesen valid érveket hoztam fel, hogy miért zavarhat és egyébként azt sem mondtam, hogy megverném ha ilyet csinálna, de nekem eleve nem hiszem, hogy annyira fontos lenne bármi ilyen dolog, amivel rossz érzést váltok ki a páromnak. Nekem az fontosabb, hogy jól érezze magát és őszintén nem osztom azt az érzetet amit a mai "szabad" világ társadalma, hogy ettől megfosztanám magam bármitől, vagy hogy kalitkába zárnának. Kinek mi ...

2023. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem validak az érveid.


Rossz érzést ez azért vált ki belőled, mert azt szeretnéd, hogy minden, amit csak kicsit is a szexualitáshoz köthető, te általad kerüljön a barátnődbe. Ha a pöcsöd nincs a közelben, ő szűnjön meg szexuális lénynek lenni. Mert ha ő otthon egyedül szexinek érzi magát NÉLKÜLED, hajjaj, nem lehet az önbizalmával játszadoznod. Akkor valamit le kell tenned az asztalra. Neked is kell önbizalom, ami felér az övével. És inkább az övét nyomod el, mint a sajátodat építed.

2023. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%

Nincs így.


Inkább fogalmaznék úgy, hogy a barátnőm minden szexuális kisugárzása engem szándékozzon célozni is ne mást. Ugyanis ha az a célja, hogy mást találjon el, akkor annak mi is lehet az oka? Ha az, hogy önbizalmat tornásszon, akkor szerintem ez rossz mechanizmus, hiszen ezek szerint nem elég a fontos embertől való megerősítés, hanem kell az az elb**zott társadalomtól is.


Nekem nincs baj az önbizalmammal, csak sokan hazudnak, hűtlenek, csalnak. Indokolatlan számomra és az én nézőpontomból ilyen táncra járni.

2023. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

Saját magát akarja célozni vele. Az a legfontosabb. Mindenki elhagy vagy így, vagy úgy, magaddal békében kell lenned.


És látod, nincs önbizalmad, mert már hazugságot és megcsalást vizionálsz be annak, akinek van. Egy kicsi, gyenge ember vagy.

2023. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Az emberek többsége agresszíven birtokló, és piszok féltékeny. Szóval a pasik többsége valószínűleg próbálna lebeszélni róla. Az más kérdés, hogy ha félre akarsz járni azt kismillió módon megteheted, nem kell hozzá megtanulnod szexuális töltetű táncot tanulni. Szóval a kérdésre válaszolva, engem nem zavarna, sőt ha nekem bemutatja még örülnék is neki. Nem vagyok az a minden rossz opción előre stresszelős típus. Még ha pali előtt is csinálná, az hogy a pali gerjed rá emiatt, az nem jelenti azt, hogy ő bármit akar a pasitól... 33/F
2023. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ez a tánc nem elterjedt és soknak fogalma sincsen ennek a kulturájáról.
2023. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%
Ez egyszerűen ízléstelen. Nem kéne olyan nő, aki szerint ez oké.
2023. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!