Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy akivel egymasnak lettel teremtve, ugyis egymasei lesztek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Phaszki, hiába szavazzatok le, mi van a ti fejetekben?


Hogy születésetekkor egy Botos, öreg bácsi így teremtett titeket, hogy sok milliárd ember közül kiválasztott nektek 1, azaz 1 db valakit, aki az “igazi”? Majd úgy írta meg ELŐRE a sorsotokat, hoyg azzal az 1, az az 1 emberrel találkozzatok , és együtt legyetek? És pláne, hogy néhányan még fiatalon meghalnak, olyankor mi van? Azzal hogy találkoztok?


Ja hogy úgy értitek, hogy amúgy nem is mindenkinek teremtettek egy db különleges valakit?

De ha mégis, akkor nektek csak hatra kell dőlni és várni az “igazira”? Vagy hogy működik ez?


Hat én kérek elnézést, amiért nem vagyok beszipuzva és nem hiszek ebben, ennyi erővel a fogtündérbe, unikornisokba, cigány jósnőkbe is higgyetek. 👏👏👏

2023. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem. De hiszek abban, hogy vannak emberek, akik összeillenek, akik jók együtt. És azt is hiszem, hogy mindenkihez tartozik rengeteg sok ilyen ember, rengeteg lehetőség.

Illetve ezek változnak, pl lehet összeillesz Pistivel gimiben, de ha 30 évesen találkoztok, akkor meg nem.


Én találtam egy ilyen megfelelő embert, és teszek a kapcsolatért, mert fontos.

2023. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Hittem,aztán felnőttem...

A legjobban amiatt fáj a szívem,hogy akit szeretek,azzal nem lehetek együtt,mindegy az ok,de így van és kész...

2023. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szlogen leginkabb noknel szokott nepszeru lenni, amire persze az rafkosabb ferfiak hevesen bologatni kezdenek, hogy igen, o az, akivel egymasnak vannak teremtve. Ne dolj be ennek, senki nem teremtett neked senkit. Az eleted soran meg fogsz ismerkedni egy csomo emberrel es lesznek koztuk olyanok, akikkel megtalalod a kozos hullamhoszt, meg lesznek olyanok is, akikkel nagyon nem. A legnagyobb tobbseg a ketto koztt helyezkedik el. Azokra kell figyelni, akikkel termeszetesen alakulnak ezek a dolgok. Persze neked is tenni kell erte, ahogy a lottohoz is meg kell venni a szelvenyt, kulonben nem lesz ra eselyed.
2023. máj. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én bizony senkinek sem lettem teremtve. 30 év alatt még senki sem akart velem lenni hosszabb távon. 🤷‍♀️Pech, de ez az igazság.
2023. máj. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy f@szság


Mi van,hogyha te Magyarországrá születtél,az aki neked lett teremtve pedig Afrikába vagy Kínába?

Valószínűleg soha az életben nem találkoztok egymással.


Vagy mi van akkor,ha az az egy aki neked van teremtve betegségben, balesetben elhuny?


Én abban hiszek,hogy egy párkapcsolatért,mind a két félnek tennie kell,mind a két félnek kompromisszumot kell hoznia, és ki kell lépniük a saját komfort zónájukból.

2023. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!