Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember egymásnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember egymásnak van "teremtve", akkor előbb-utóbb egy pár lesznek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*úgy gondoltam, hogy egy fiú és egy lány, mielőtt még valaki mást hinne..
2012. febr. 8. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

A filmekben igen, amúgy nem hiszem hogy sok esélye lenne...

Gondolj csak bele, ha egy Indiai lány és egy Magyar koldus srác lenne az egymásnak teremtett...

Az indiai lány csak indiai sráccal lehet, a magyar gyerek meg pénz híján és esélytelenül még csak nem is találkozhatna...

2012. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
szerintem olyan nincs hogy 2 ember egymásnak van teremtve csak olyan sokan vagyunk hogy vannak passzoló emberek mint a puzzle-be. szóval én nem hiszem hogy ez így működne hanem csak megtalálod azt aki igazán passzol hozzád. ennyi
2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-as válaszolónak igaza van. Ilyen egymásnak teremtés szerintem sincs, max nagyon passzol az ízlésük, értékrendjük, és nagyon jól elvannak egymással, ebből kialakulhat akár egy életre szóló kapcsolat is...
2012. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elviekben igen. gyakorlatban már nem biztos
2012. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egymásnak teremtve. Lehet te egy videojátékban élsz vagy egy filmben, amit marslakók néznek, de szerintem szabad akarata van mindenkinek.
2012. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Olyan van hogy valakiben megtalálod azt akire szükséged van, de arra már kicsi az esély hogy ő is úgy érez mint te.

2012. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt,akibe beleszerettem,tiszta véletlen,hogy egymásra találtunk,meg úgy általában mindne véletlenül alakul ki,imádom,Ő nekem lett teremtve
2012. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne. En egyelore hiszek benne... meg egy darabig...
2012. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha találkoznak, akkor igen.
2012. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!