Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés számodra megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés számodra megcsaltnak lenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából olyasmi lehet, mint amikor kidob a szeretett nő valaki másért. Akkor is szexel, csak már nem a hátad mögött.
2010. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a két érzés?

Én eddig soha nem csaltam meg egyik páromat sem, de elhagyni elhagytam valaki másért (ráadásul már 1 éve úgy voltunk, hogy azt kapcsolatnak nem lehet nevezni) mégis le voltam hordva kurv@nak, ribancnak, szerintem azért a 2 között van különbség. :S

2010. okt. 11. 10:42
 3/5 nagyviri ***** válasza:
100%
Nagyon fájó érzés. Én leginkább csalódottságot éreztem, hogy az, akit szerettem és akiben megbíztam, így elárult.
2010. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%

Egy kapcsolat az elején olyan mint egy család, később már konkrétan családdá alakul.

Amikor kiderül hogy téged megcsaltak az olyan érzés, mintha egy családtagodról mondjuk a szüleid közül az egyikről kiderülne, hogy van egy másik gyereke, akiről eddig nem tudtál, akit sokkal jobban szeret mint téged, és te pont ezért nem kapsz annyi figyelmet és törődést tőle.

2010. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Charon válasza:
100%
Nagyon rossz:( Engem a vőlegényem csalt meg egy 14 éves kislánnyal. Alig akartam elhinni...megalázva éreztem magam.A mai napig nem tudom túltenni magam rajta, még mindig összeszorul a gyomrom, ha eszembe jut. nagyon gerinctelen dolog ez a másikkal szemben.
2010. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!