Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok? Ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok? Ha egyszer egy pasit visszautasítotok, akkor azt a nézetet tartjátok is? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Jó barátok lettünk, sokat beszélgettünk, aztán mintha kicsit már több lett volna közöttünk ezt éreztem. Volt hogy bálban kikezdett velem, másnap a piára fogta hogy amiatt volt. Volt hogy felhozta hogy lehetnénk egy pár, de még volt pasija, aztán azt mondta később hogy csak viccből mondta, rám csak baráként tud tekinteni. Most akkor mi van? Hülyít? Heccből ilyet nem mondanék csak úgy! De barátságunkat nem akarja hogy tönkremenjen. Vagy keresi az igazit engem talonban tart, tartott? Elhiszem hogy barátként néz rám, de nagyon gyakran keresett, minden nap, bár mostanában laposodott kicsit a kapcsolatunk, nincsenek annyira mély beszélgetések, amit nem bánok. Hullámzik, nem enged el, szoval nem értem. Kacérkodik, ha próbalok közeledni, már távolságot tart. Ha nemet mond, akkor miért játszik néha? Nem tudja mit akar?
2023. máj. 29. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Keress mást! Csak szórakozik veled.
2023. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Baratsagban is van kacerkodas,flort. A tavtartassal celoz ra,h csak baratok vagytok.

Baratkozz tovabbra is. De parkapcsolatra ne szamits.

2023. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy tartom magam ahhoz, sőt nem is kezdek ki vele hiába lennék spicces. Ez a nő egy rib*nc, aki a párja mellett kacérkodott veled. Ugyanúgy járnál, mint a pasija. Tényleg olyan "nő" kell neked? 👀😬
2023. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő csak szórakozik veled.

Én akit egyszer elutasítok azt fenntartom.

2023. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a lány játszmázik veled, elég undorító tőle. Ilyet még barátnak se. Rázd le
2023. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!