Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok jóképű,megengedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű,megengedhetem magamnak azt a luxust hogy visszautasítok egy kövér nőt?

Figyelt kérdés
Nem jönnek be a duci,kövér nők.Hiába kedvesek,akkor sem jönnek be a testalkatuk miatt.A probléma az,hogy én sem vagyok egy szépség.Én is 100 kiló vagyok,igaz 185 centi magas.De jóképű nem vagyok, inkább egy kicsit malac fejem van.Izmos sem vagyok,nem járok gyúrni,nem sportolok.De persze azért modell alkatú lány kéne nekem is.Még ha pénzem lenne,de az sincs.Betanított munkás vagyok, örülök ha egy hónapban megkeresek 200-at.Így inkább ne válogassak?

2021. nov. 29. 01:17
A kérdező szavazást indított:
Csak az a fiú/férfi akarjon modell alkatú lányt aki maga is jól néz ki
Nem jóképű,nem sportos fiúként is lehet válogatni, legfeljebb egyedül marad
Össze kell jönni egy hasonló kinézetű és testsúlyú lánnyal és meg van oldva a probléma
El kell kezdeni sportolni,fogyni,több pénzt keresni és akkor lehet próbálkozni vékony csajoknál
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Írjál egyperces novellákat, fantáziád van. Trollalá!
2021. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
négyes opció minek van? ugyse csinálsz semmit hisz igényed sincs rá
2021. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem magam,mintha 8 általánossal,úgy hogy nem értek semmihez jelentkeznék egy állásra,azt mondanák fölvesznek fizetnek havi 200-at 8 óra munkáért és én elutasítanám,hogy ennyi pénzért nem kelek föl.
2021. nov. 29. 01:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem is opció, hogy a farkad leszopatlan marad?

Elutasithatsz olyan nőket akik nem tetszenek, ugyanakkor téged is elutasithatnak a nők, akik tetszenek neked, és maradhatsz egyedül.


A női logikára mondjátok hogy milyen érthetetlen, miközben napi szinten kell itt elmagyarazni a férfiaknak hogy a p...na nem oxigén, szval lehet nélküle élni.

Ha nem tetszik valaki, akkor nem kell összejönni vele. Nyilván.....

2021. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lányokra is azt mondják,akik nem néznek ki jól és mégis sportos,izmos fiúkat szeretnének,hogy mit akarnak?Nem topmodellek,mit akarnak ilyen fiúktól?El vannak szállva.Ezt rám is mondhatják akár.
2021. nov. 29. 01:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki miatt írtad ki a kérdést, de együttérzek vele, ne utasítsd vissza :D
2021. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem unalmas még?
2021. nov. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
#4 ti nők viszont figyelem nélkül hamarabb meghaltok mint levegőhiány miatt
2021. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
8# és mi nők erről nem tudunk, milyen jó, hogy szólt egy manusz a dologról.
2021. nov. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
hát persze :)
2021. nov. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!