Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm kikezdett velem kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm kikezdett velem kb 1 éve én akkor visszautasÍtottam,de már benne lennék egy laza kapcsolatban vele.Ha most én közeledem hozzá akkor vajon vissza fog utasÍtani?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 13:19
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
94%
Biztos, h ezt egy munkahelyen kell csinálni?
2022. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem jó ötlet. Illetve csak akkor, ha olyan remek szakmád és biód van, hogy két kézzel kapkodnak utánad a munkáltatók. Egy elcseszett viszony a főnökkel keményen megkeserítheti a napjaid.
2022. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalatból mondom, hogy inkább ne.
2022. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Laza viszonyhoz az kell h ne legyetek fuggo helyzetben egymastol , se erzelmileg se anyagilag se ala-folerendeltsegben.

Nem fog mukodni ill ha ossze is jartok dugni, ha bukik a mutatvany baromi nagyot szivsz

2022. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Válts munkahelyet. Teljesen egészségtelen úgy dolgozni, hogy a főnököd vagy/és te ki akartok kezdeni a másikkal.

Ha az új munkahelyen eltöltött idő után is még mindig utána sóvárogsz, akkor meg lehet próbálni.


A legtöbbször az emberek azért akadnak rá valakire "házon belül", mert az kényelmes, ismeritek a másikat, az ismeretség azt sugallja, mintha jobban illenétek egymáshoz, illetve sokaknak izgató is (kezdetben), ha alá-fölérendeltségi helyzetben vannak az illetővel.

Aztán ebből az lesz az, hogy se normális életed, se normális munkahelyed, aztán ha szakítotok, nézheted, hogy egy másik kollégával jön össze. Nem egy ilyennel találkoztam már.


Amúgy is egészséges időről időre munkahelyet váltani, ezt most összekötheted azzal, hogy megnézed, mit ér ez a történet. Ha az új munkahelyen már nem ő kell, esetleg az új főnököd kell, akkor tudod, amit tudsz.

2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!