Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni? Pár hónapja van egy aranyos ,törödő barátnőm.Viszont nagyon sok és hirtelen hangulatingadozásai vannak és mellette hisztis és flegma is olyankor.

Figyelt kérdés

Viszont itt jön egy kis csavar van egy lány barátom aki tetszik és pár napja kiderült hogy neki is én.

Van ezzel egy kis probléma..

Barátnőm testvérként tekint a lány barátomra.

Félek hogy ebből nagy baj lenne.

Normális válaszokat várok!



2023. máj. 29. 09:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mivan?

Barátnőm vagyis párom testvérként tekint a lány haveromra.

Hozzáteszem én is lány vagyok.

Nem végig tetszett a lány haverom!

2023. máj. 29. 11:00
 12/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem egyes embereknél gondok vannak az értelmezéssel.

Értelmes nem utálkodó válaszokat várok!

Sose voltatok ilyen helyzetbe?🤷🏼‍♀️

2023. máj. 29. 11:01
 13/17 anonim ***** válasza:
De te szereted amúgy a párod még? Mert az elég rossz jel, hogy kifele tekintgetsz a kapcsolatból
2023. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek értelmezési gondok csak szerintem itt mindenki azt hitte te pasi vagy. Bár nekem a válaszom attól ugyan az mint ha pasi lennél. Szakítanék a helyedben és a baráttal sem jönnék össze. Amúgy ez felnőtt párkapcsolat szerintem ti max 15 évesek lehettek.
2023. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy tinidramanak tunik, nemektol fuggetlenul.
2023. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tini dráma az a helyzet 😅
2023. máj. 29. 21:51
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem az akkor biztosan vagytok már 25-30 évesek ilyen korban pedig ezt a dedó dolgot meg kellene tudni oldani....
2023. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!