Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érzitek a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek a párkapcsolatotokat 50-50-nek? Mennyire tudtok élni a hobbijaitoknak, érzitek azt, hogy normál keretek közt azt csináltok otthon, amit akartok, és nem minden csak egy plusz megalkuvás, kompromisszum?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Egyik kapcsolatomban kb lesz.rták volna azt is, ha drogozok, vagy bankot rabolok, vagy meghalok is szabadidőmben.

Masik kapcsolatomban pedig a boltba se mehettem le ugy, hogy nem számolok be arrol🤣


Szoval vagy csak szabadidőm van, vagy egyaltalán nincs🤣

Szoval 0-100 az 50-50 helyett

2022. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom nem köt kompromisszumot, így nekem kell. Ez a rózsaszín köd időszak lenne (4.hónap), de nagyon kiábrándító ez a viselkedése.
2022. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Én úgy választottam párt, hogy semmit nem kellett feladnom, kivéve a csajozást... de azt meg , azért adtam fel, mert olyant találtam, aki mellett semmi mást nem kellett feladnod az azelötti életemből. 5 éve működik, szóval igazolt a választásom!
2022. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell feladnom. Bár néha érzem, hogy azt az adott időt szívesebben tölteném vele. De szerintem teljesen 50-50.
2022. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk abszolút megvan az 50-50, maximum a rossz szokásainkat adtuk fel egymás mellett, ami igazából jót is tett mindkettőnknek. Kompromisszumot meg csak apró, szóra sem érdemes dolgokban kell kötnünk. Pl. én nem szeretek filmet nézni, nagyon limitált, mire veszem rá magam szökőévente, a párom viszont szeret és szeretné ezt néha közösen csinálni, és akkor neki kb. mindegy, mit, tehát alkalmanként én ráveszem magam, hogy nézzek vele valamit, de én választok. De ő akkor megy át a szobába filmezni, amikor akar, ha nincs egyéb dolga/dolgunk. Én meg foglalkozom a saját a dolgaimmal addig.
2022. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!