Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 percre lakik tolem, irtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 percre lakik tolem, irtam neki de meg sem nezte. Ha veletlen osszefutnank, hogyan kene hozza allnom, ebben a helyzetben? 23N

Figyelt kérdés

Ismerkedtunk de nem talalkoztunk, en szakitottam meg az ismerkedest. Fel eve nem beszeltunk, viszont eszembe jutott es irtam neki. Le volt tiltva, ezert most feloldottam. Meg sem nezte..pedig vartam, de miutan 2 napig nem nezte meg, egyertelmu lett, hogy mi a helyzet. Ebben az a legszebb, hogy 5 percre lakik tolem, es amikor megy valahova a hazunk elott megy el kocsival.

Ha esetleg osszefutnank valahol veletlenul, koszonjek neki egyaltalan? Vagy az is gaz lenne ebben a helyzetben?

Egyebkent nem egy sziat irtam, hanem par sort, arrol hogy eszembe jutott. Nagyon rosszul erzem magam most..

Megalaztam magam, legalabb annyit irhatott volna, hogy nem akar velem beszelni. En nem tettem volna ezt vele, mikozben kocsival 3 percre vagyunk egymastol..

Te mit tennel?


2023. máj. 29. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Koszonjek ra
Hagyjam figyelmen kivul, o is ezt tette
8 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem szoktuk latni egymast, de ez azert van mert en nem itthon laktam eddig
2023. máj. 29. 22:41
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

nem, már tudja, hogy letiltottál.

ignorál.

2023. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is foglalkozik az engedelykeresekkel nem is tud rola.
2023. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Megszakítottad az ismerkedést, letiltottad, akkor mit szeretnél tőle?

Unatkozol, mert nem jött össze senki, most már ő is jó lenne?

2023. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Talán több esze van és nem a gyerekekkel fogl. Aki letiltom fel oldom játszik…
2023. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem eszre sem vette h letiltottam. Azert nem ismerkedtem vele tovabb, mert messze voltunk egymastol. Fajt egy kicsit ezert tiltottam. De en most jottem haza, es rogton irtam neki
2023. máj. 29. 22:44
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem engedelykeresekben vagyok neki, latom hogy fent van es kezbesitve van az uzenet
2023. máj. 29. 22:45
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
De az engedelynel is azt jelzi hogy kézbesitve van. Nem?
2023. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas vagy. Ez a letiltás, mint az oviban... én is ignorálnálak
2023. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8. Igen, de ha ott lennek, nem latnam h mikor volt elerheto. Es en latom. Nem vagyok ott. Latja hogy irtam neki
2023. máj. 29. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!