Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viszonyulnátok hozzá ha nappal nyilvános helyen leszólítanának ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Például közterületen vagy buszra várava odamenne hozzád egy korodbeli pasi és próbálna veled ismerkedni akkor mennyire lennél nyitott rá?

2023. márc. 25. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ritka rosszul. De én introvertált vagyok.
2023. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem rengetegszer leszólítottak már. Közterületen, buszon, vonaton, üzletben nem állok le vadidegenekkel beszélgetni. Ha baráti társasággal vagyok szórakozóhelyen, fesztiválon vagy más rendezvényen, akkor nyitottabb vagyok.
2023. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értékelném.
2023. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem lennék nyitott rá. Paraszt sem lennék, de nem érdekel, hogy szerinte szépen verem vissza a fényt.
2023. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán örülnék neki, ha utcán odajönne. Mondjuk pl. orvosi váróban vagy hasonló helyen beszédbe elegyednénk, az már egy fokkal jobb, de utcán tuti, hogy nem ismerkednék.
2023. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lenne párom akkor sem. Nem vagyok nyitott az ilyenfajta ismerkedésre és nem mellesleg bizalmatlan vagyok a vadidegenek felé.
2023. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Gondolnám mindenkihez odamegy.
2023. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Engem egyszer leszólítottak, és így zajlott le:

Mi a neved, elmondod?

Nem mondom meg.

Les ilyen csodálkozó fejjel, és elismétli motyogva az orra alatt "nem mondod meg?"

Há mer minek mondjam?

Ha eszembe jut mindig röhögök ezen 😂😂

2023. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

" https://www.youtube.com/watch?v=YaQ1aPmAFvo"

Ezt nézzétek, igazi őszinte zavarbajövős pillanatok :D

2023. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Mivel nem nagyon szeret,ha idegenek odajönnek hozzám főleg,ha ismerkedés céljából ezért nem nagyon örülnék.Persze lehet attól normális a férfi,de ez az utcán leszólítós dolog más nagyon ódivatú.
2023. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!