Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben határoz meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben határoz meg titeket a kapcsolatotok? Ha nem lenne, mi változna, és mi lenne ugyanolyan az életetekben?

Figyelt kérdés
Ugyanaz, jobb vagy rosszabb lenne az anyagi helyzetetek? Ugyanezen a színvonalon élnétek? Lennének barátaitok, ugyanezek lennének a barátaitok? Vagy most is külön baráti körötök van? A programok hogy alakulnának, ha egyedülállók lennétek? Ugyanilyen szórakozási, kulturális lehetőségeket választanátok? Ugyanebben az otthonban, városban élnétek? Az az otthon ugyanígy nézne ki? A szokásaitok változnának? Vagy most is minden ugyanolyan, mint ha nem is lenne párotok?
2023. máj. 30. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Párom nélkül nem értem volna el azt amit, és ugyan így Ő sem. Kiegészítjük egymást. Vannak dolgok, tárgyak amik egészen máshogy néznének ki, más stílusban, és nyilván drágább verzióban. Lenne ami meg sem valósult volna az ösztönzése, és segítsége nélkül. Egymást segítve sok emberrel szemben rá kellet jönnünk, hogy nem az akinek látszik.
2023. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Ha van kapcsolatom, meg tudom élni a szabadidömet izgalmasan eseménydúsan, a barátaim nem olyanok mint én, hanem mindenki komolyabb.

Így gyakorta van olyan barátom aki pörög bulizik a haverjaival is együtt lógunk, zajlik az élet annyira, hogy felsorolni sem lehet mennyi minden történt egy hét alatt is. Ami mással évek alatt sem. Ez mellett a karrierek is ívelnek lépcsőzünk, de ez 2.helyen és az Élet van az 1.helyen.

Irtó ritka ha valakivel megtudom élni az életet és nem a kötelezettségek vannak csak.

Amíg nincs partnerem vagy barátom ehhez, addig szóba állok mindenkivel, szerelőkkel is, szomszédokkal is akikkel kémia sincs nekem, de csurran cseppen mindig valami.

Egyik ajándékokat veszeget és beül velem helyekre, másik megjavít mindent és vele is ki lehet mozdulni, 3.jó a szexben, vele van kémia de foglalt, nemigen mozdul ki, de legalább bemutat másoknak és van egy online szerelmem aki évek ota biztosítja nekem az ömlengéseket rajongást szerelmeket vallunk állandóan egymásnak, mint akik élnek halnak egymásért nonstop videocset(vele lenne kémia de messze van).

Tehát amig nincs barátom egyszerre kb 5 pasival is foglalkozom. Abbol ritka ha egyel is lefekszem. Mert ritka akivel kémia van.

Közben ismerkedem keresem akivel van élet is meg kémia is, meg komoly is lehetne a részéről is. Ill akarna komolyat is.


Tehát ha van barátom akkor abban megvan minden. Ha meg nincs, akkor kell.kb 5, egyik pasival érzelmi ömlengés, másik támogat, 3.segít a kecóban karbantartani újítani, 4.szexre jó, 5.el ismerkedem és a kapcsolatrendszereikre mindegyiknek nyitott vagyok.

2023. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon ritka aki ki tud tenni 5 pasit egyszerre. Akivel kémia is van, esze is van, fejlődünk haladunk is,izgalmas is az élet és felelősségteljes is, laza is de komoly is és számítani is lehet rá.

Ritkán van barátom csak de azok 9/10 esek. Azért 9 csak, mert szakitanom kell. Mert nincs tökéletes :(

2023. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


Szerintem éppen ezért van velem a párom😊

Hasonló képen gondolkodik, és szerinte szavaival élve, "szép nem vagy, de legalább nem haszontalan". Hát lehet Őt nem szeretni?😁

2023. máj. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

21 évesen jöttünk össze a férjemmel, 10 évvel ezelőtt.


Előtte 2,5 évig közeli barátok voltunk.


Mivel együtt “nőttünk fel”, így szerintem a személyiségünk, baráti körünk, a gondolkodásmódunk, a hobbijaink, az életvitelünk mind-mind alkalmazkodott egymáshoz.


Szerintem a legkisebb különbség az anyagi helyzetünkben lenne.


Őszintén el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne az életem nélküle.

2023. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most abban mi a lepontozni valo hogy egy társban és azt látom aki egyhajoban evez velem van kemia es partner is az életben velem?

Amig nincs barátom az miert baj ha 1 pasi képtelen erre?

Értelemszeruen minek akarnék tőlük barmit is ha csak ennyit tudnak?

2023. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Az anyagi helyzetem nem ilyen lenne - ahogy az övé sem. Hozzám költöztünk, a lakása ki van adva albinak, tehát azt az extra pénzt kvázi nekem köszönheti, és nyilván két fizuból fizetjük ezt a rezsit meg a kajánkat, tehát jobban élünk.

Ha még egyedül lennék kicsit más stílusúak lennének a bútoraim és nem tudtam volna még nekiállni a felújításnak. A barátaival elvagyok, de volt saját társaságom és nagy családom, szóval magamra nem maradnék. Az aktív hobbijaink azonosak, szóval az nem változott volna. Miatta extra szokást nagyon minimálisat vettem fel, az is inkább háztartásbeli operatív apróságok.

És hát, akkor nem lenne gyermekünk. Amúgy késő harmincasokként találkoztunk, tehát kialakult személyisége és élete volt mindkettőnknek.

2023. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az régen rossz ha kapcsolat kell ahhoz h elérd a céljaid, akkor nem is az illető miatt vagy benne...
2023. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem magamtól is viszonylag teljes életem volt, de tény, hogy kapcsolatban még teljesebb. A közös célok jobban motiválnak, mint amit csak egyedül akarok elérni. Szeretek élményeket megosztani, ez például egyedül lehetetlen. Teljesen más egyedül utazgatni, mint a társammal.
2023. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A házasságom nélkül energikusabb és pozitívabb lennék. Olyan mint amikor belelépsz egy mocsárba, majd onnan kiemelnének. Kb. így tudnám megfogalmazni. Újból önmagam lehetnék, nem lenne rajtam egy negatív teher, nem kellene megfelelnem. Hát sok pozitív hozama nincs, egyedül 100X jobb lenne.
2023. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!