Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgatnom kene a haverjaimra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgatnom kene a haverjaimra?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok es keves szexualis tapasztalatom van. Szerintem en forditva lehetek bekotve vagy nem tudom, de eleg sok lannyal ismerkedtem mostanaban, akiknel joval nagyobb jelentosege lett volna a szexnek, mint nalam. Nem mondom, hogy nem lenne fontos szamomra sem, de en fontosabbnak tartom, hogy elobb megismerjem a masikat es hogy legyen valami erzelmi kotelek / bizalom kozottunk, mielott egymasnak esnenk. En (lehet, hogy naivan) ugy gondolom, hogy ha talalnek valakit, aki hasonloan gondolkodik es akivel ezek meg is vannak, akkor nem kene egetrengeto problemanak lennie, hogy nincsen sok tapasztalatom.


Viszont tobb haverom is azzal cseszeget, hogy amig nem talalok hozzam hasonlo baratnot, addig is szereznem kene tapasztalatot, vagy alkalmi szexkapcsolatokkal vagy prostizassal (amik fele egyaltalan nem hajlok), hogy ne ott "egjek be", amikor mar "nem kene". Mintha ez valami kobe vesett dolog lenne, hogy azonnal 100%-osan kene tudnom teljesiteni es minden elsodlegesen a szex korul forogna.


2023. máj. 31. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a haverjaidra. Allj ki a sajat velemenyed mellett.
2023. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mintha nem vernéd 14-15 éve a répát... Te álszent!
2023. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen szarok a haverjaid?
2023. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szeretnel lefeküdni csak olyannal, akivel már megvan a bizalom és kezd alakulni/kialakult egy párkapcsolat, ezért tök felesleges lenne az első alkalomra DonJuan formára hozni magad. Majd együtt fogtok formálódni, ha tudod hova kell rakni meg mit kell stimulálni akkor a hogyan már csak az odafigyeléseden fog múlni.
2023. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont azt mondom, hogy a haverjaid tudatlan gyökerek, és megnyugtat a tudat, hogy vannak még olyan palik, akik nem r.bancok és fekszenek alá mindenkinek.

"addig is szereznem kene tapasztalatot, vagy alkalmi szexkapcsolatokkal vagy prostizassal"


Őszintén érdekelne, milyen tapasztalatot lehet szerezni egy prostituáltnál, mert azt hogy hogyan jó a nőnek, hogyan legyen orgazmusa, azt biztos nem fogod ott megtanulni, akkor meg milyen tapasztalatról van szó..

2023. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szar haverjaid vannak, en eloszor is ott szelektalnek…

Aztan meg fejleszd az allokepesseged: jo a hozzaallasod, tartsd is meg. Nem mindenre az a megoldas hogy az ember fu faval osszefekszik… elegge feluletes. Es annak az eredmenye is feluletes lesz.

Te csak csinald ugy ahogy neked komfortos, ne hallgass masokra. Es ha keves a tapasztalatod, hat? Majd lesz. Elotted 50 ev agytorna, szerintem raersz.

2023. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!