Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a barátnőm néha a haverjaimról is fantáziál?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást és szóba került ez a dolog. Azt mondta, szex közben természetesen csak rám koncentrál és átadja magát az érzésnek. De ő alapvetően "perverz" személyiség. Nagyon jó a kapcsolatunk, semmi baj nincs, csak annyi hogy ez távkapcsolat, de az mindegy. Nem gyakran találkozik a haverjaimmal, sőt, kb havi 1-2 alkalommal, amikor velem és összefutunk velük közösen. Azt mondta, párszor amikor ott vannak átfut a gondolat az agyán velük, vagy csak úgy néha unatkozik, ül a TV előtt és bevillan neki. De egyébként kellően kívánjuk egymást mindig. Nem régen vesztette el velem és lépett be a szexuális életbe (2-3 hónapja). Ez vajon normális dolog?

ő 17 éves, én 18.


2015. júl. 21. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg csak fantáziál, addig nem baj. Bár én ezt biztos nem mondtam volna el... :D
2015. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom normálisnak, sem azt, hogy ezt egyáltalán elmondta.
2015. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem magától mondta el, hanem már nem tudom hogyan, de szóba került valami ilyesmi téma és sokáig noszogattam, hogy mondja el, mert kíváncsi voltam. Talán rosszul tettem?

Amúgy azt mondja, hogy amikor fantáziál róluk, akkor 1 darabig őket látja, majd hirtelen én jelenek meg a fejében. Ő alapból ilyen igazából, perverz a fantáziája. Meg ugye heti 1 alkalommal tudunk találkozni és amíg nem vagyunk együtt, gondolom unatkozik és azért. Meg nem sokat gondol rájuk, hanem csak átfut a fejében a gondolat.

2015. júl. 21. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyél már ütődött, én is voltam távkapcsolatban, mégis a nőmre gondoltam recskázás közben, ennek semmi(!) köze nincs a perverzséghez.
2015. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem masztizás közben gondol rájuk. Meg a szexet is nagyon nagyon élvezzük. Amikor együtt vagyunk állandóan egymást kívánjuk, amikor távol vagyunk, akkor is állandóan mondjuk egymásnak, mennyire... nála ez csak egy ritka "gondolatátfutás". Meg azt mondta, előfordult már, hogy az utcán random palira ránézett és akkor is átfutott az agyán. De elmondása szerint, mindig átveszem a helyüket a fejében. :) és nem mondható "ku.rvásnak" sem, mivel előttem soha nem volt senkije.
2015. júl. 21. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy ezt normálisnak lehet e nevezni azt nem tudom, de minden nő ilyen.
2015. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pff. Hát ne is haragudj de elég nagy papucs vagy. Nyugtasd magad azzal hogy ez csak perverzség. Én is perverz csajszi vagyok kapható vagyok mindenre de csak is kizárólag a szerelmemmel. Szerintem egy normális kapcsolatban ahol SZERELEMMEL SZERETIK egymást, ott még gondolatban sincs helye senkinek. Csak nehogy később gyere rá, amikor kiderül hogy x ember meghúzta a hátad mögött...
2015. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!