Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért irkál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért irkál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Oké, hülye vagyok...már én is ezzel jövök bocsi. De muszáj megkérdeznem.

Valamelyik nap facebookon rám írt egy fiú akit amúgy nem is ismerek csak névről meg látásból de sose beszéltünk még. Azóta minden nap ír és azt is írja, hogy asszony meg ilyenek... o.o Amikor megy el akkor meg mindig írja, hogy majd írok még, vagy hogy majd holnap reggel írok és a végén mindig írja, hogy puszi (én még sose írtam ezt neki). Rendes amúgy de... Először csak hülyéskedtünk utána pedig írta, hogy szeretne ismerkedni. Nem tudom hova tenni. Szerintem nem hülyéskedik mert elég komolyan írja ezeket de akkor is. Szerintetek bejövök neki?

Még egyszer bocsi, hogy én is a facebookal jövök...szégyen. De máshogy nem tudtam írni.

14/L


2011. aug. 25. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

gondolod, ha rondának,unalmasnak és büdesnek tartana, akkor írna ilyet?nem.Tehát akkor csak az ellenkezője lehet...

bárcsak újra 14 éves lehetnek, h ilyen gondjaim legyenek, h ki-mit ír azon a béna facebookon.

a mai tinik már azt sem tudják, mi az, h könyv, mert az egész világ csak a facebookból áll...-.-"

2011. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a családi kapcsolatokba írtad a kérdést,szerintem anyukáddal kéne beszélni.Ő biztos tud neked segíteni,hogy mit csinálj..
2011. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képzeld, tudom mi az a könyv :) és ha nem vetted volna észre azt is írtam, hogy szégyen hogy már én is ilyeneket irkálok. Ja, és nem ülök egész nap a gép előtt...
2011. aug. 25. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd fel, csak be vannak szűkülve. :)

Szerintem ez azt jelenti, hogy ő is látott téged, és megtetszettél neki. Próbál személyesebb hangot megütni veled, közvetlenebb lenni, hogy megkedveld, és kialakuljon a párbeszéd. A puszi a végén pedig arra utal, hogy szeretné, ha vissza is írnád neki, amivel még közelebb kerültök, és sor kerül idővel a személyes beszélgetésre is(vagyis odamegy hozzád).

Sok sikert!

2011. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem csak megszeretne puszilni
2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!