Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsináljak, hogy ilyeneket írogat? L/15 .

Figyelt kérdés
Most megyek a gimibe, facebookon tartom a kapcsolatot a leendő osztálytársaimmal. Máris van egy fiú akivel szimpatizálok, csak ő perverz, azaz mindig a szex a téma.. kérdi, hogy miket csinálnák ketten, hogy én benne lennék-e a szexben.. írom hogy igen, de ehhez az kéne hogy szerelmes legyek belé és már járjunk 1 ideje, de ő mindig ilyet ilyet írogat, és muszáj ezekre valamit reagálnom.. persze én is írom ,hogy jó lenne persze, csak nem akarom hogy azt higgye , hogy én ilyen "könnyű nőcske" vagyok....
2011. aug. 7. 17:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
-.-
2011. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Főleg úgy hogy aztán 4 évig együtt leszünk... Nem akarom ezt most elcseszni. Mit tegyek???
2011. aug. 7. 17:49
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia

1. Könnyű nőcske vagy.

2. Nem akarod, hogy azt higgye, szerintem tudja.

3. Nekem se kellenél, így.

4. Minek írod, hogy benne lennél a szexbe? Hülye vagy!

5. Előző válasz miatt van így rád szállva.

Te vagy az oka.

Üdv.

16/F

2011. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Zárd le a dolgot.


"Én nem vagyok egy könnyű ribanc, aki bárkinek csak úgy odatartja a p i n á j á t, szóval ne is álmodozz! Ha csak baszásról tudsz beszélgetni, akkor meg nem vagy az esetem. Na pá! "

2011. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 BaKs ***** válasza:

ebbe mi a nehéz?

Ha dugni akarsz vele, akkor járjatok, ha meg nem, akkor mond meg neki, hogy nem annyira szexi, hogy megkapjon téged.

Ha még mindig feszegeti a témát, akkor hagyd a fenébe, és Szeptember 1.-én azt mondod beszart a géped.

2011. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj reagálnod.
2011. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Értem. De most már elcsesztem... Azt hiszi hogy ilyen ribanc vagyok :S
2011. aug. 7. 17:53
 8/39 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak hiszi, mint már említettem, hanem biztos a dologban.

Még nem is láttad, de már ilyeneket ír.

Mit ne mondjak én se kezdenék ki veled ennek tudatában.

2011. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
hát lehet az vagy, vagy csak nagyon hülye, de hogy a kettő közül valamelyik az fix
2011. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Pontosítanám "ilyeneket írogattok", mert nem csak ő írja, hogy...
2011. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!