Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mikor mondjátok egy 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mikor mondjátok egy 40 körüli férfira, hogy vonzó számotokra, szívesen ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy ilyen korban már az önelhanyagolás elég gyakori.

De ha nem? Gondolom, ha sportol és jó teste van, ad magára, legalább havonta fodrász, frizuraigazítás, sport, így az apatest kizárva, a vonzó arc alap.

Személyiség? Gondolom legyen megértő, romatikus, egyenrangú félként nézzen rátok.

Szóval számotokra milyen az ilyen korú férfi, akire azt mondanátok, hogy na ő igen, vele szívesen ismerkednék? Külső és belső tulajdonság egyaránt jöhet. Van valami különlegesebb igényetek?



2023. jún. 1. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Ugyanaz, mint eddig mindig.
2023. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Amiket írtál fent, igen.
2023. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha 40 eves korodig nem sikerult megismerned a noket, mert meg most is a sportos testeddel vagy elfoglalva, akkor mar ugyse fog menni.
2023. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, csak érdekel értelmes nők véleménye, személyeskedés nélkül. A 2-es vàlaszolónak köszönöm.
2023. jún. 1. 10:58
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha elmúltam 35. Gondolom, A Nők neked 30 alattiakat jelenti.
2023. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Legyen normális, férfias, ápolt, ennyi.
2023. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Normális, figyelmes, nem akar gyereket. Van benne élet és jól néz ki. Most én 31 vagyok, párom 41.
2023. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig a korosztályom tetszett. Szerintem ha 40-es leszek, jó eséllyel találok sok 40-est vonzónak.


Az értékrendem ugyanaz viszont: legyen értelmes, beszámítható és igényes. Ne egy alibiéletet éljen, ahol mindent meg kell úszni.

2023. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Hozzám túl fiatal lenne 😂
2023. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha 40 évesen is úgy nez ki mint Henry cavill aki pont most lett 40 éves
2023. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!