Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 eves de az Anyjanal lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves de az Anyjanal lakik videken es annyi az elete hogy a kocsmaba jar. Ugye nem kar egy ilyen ferfiert?

Figyelt kérdés

Szezonban vendeglatasban dolgozik kulfoldon es szallon lakik, de amikor ennek vege, haza megy az Anyjahoz videkre, ahol felnott. A mindennapjait az teszi ki kb 5 honapig ameddig itthon van, hogy a kocsmaba jar inni.

Ismerkedtem vele, de en ot egy alkoholistanak gondolom es nem tudnek vele haladni az eletbe annyira sem, hogy sajat hazunk legyen. Es emiatt lett vege az ismerkedesnek. Maganyos vagyok, es neha ugy erzem, nem is volt ez akkora problema..de aztan eszhez terek, es ujra azt godnolom hogy nekem nem kell egy ilyen ember.

Rosszul tettem, hogy ezek miatt megszakitottam vele a kapcsolatot?


2023. jún. 1. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Jol tettem, hogy megszakitottam a kapcsolatot
Nem akkora problema ez
25 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj, hogy az Anyjanal lakik ha ereztem volna hogy szeretne haladni az eletben, de neki igy jo ahogy van..es amikor kerdeztem tole, hogy mennyit iszik, azt mondta mindennap iszik munka utan 3-4 sort hogy lenyugodjon. Ezek miatt abrandultam ki belole. Csak felek hogy a magany miatt, nehogy ujra beszeljek vele
2023. jún. 1. 16:56
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
És azt megkérdezted tőle egyszer is,hogy mi az a probléma,amiért ezt teszi?Mert elkönyvelni könnyű,megérteni nehéz.
2023. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Semmi baja. A baratai is mind ilyenek. Mind az anyjuknal laknak, mind isznak. Tini kora ota ilyen.
2023. jún. 1. 17:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Neki ez az alap hogy iszik, nincs oka
2023. jún. 1. 17:01
 5/18 A kérdező kommentje:
En az alkoholistasagot nem gondolom betegsegnek, szoval nehogymar még ot ertsem meg :D
2023. jún. 1. 17:03
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem kár érte. Ezerszer inkább egyedül, mint egy alkoholista anyuci pici fiacskája. Tök mindegy, miért iszik, alkoholista, mellette meg semmi más nem vár, csak a lecsúszás.

Biztos találsz ennél jobbat, kérdező!

2023. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Már ne haragudj,de akkor mi tetszett meg benne?Ha ezt így tudod
2023. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem még nem tudtam, hogy egy alkoholista. Addig tetszett
2023. jún. 1. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem egy embert ismerek,akik őszintén szerettek,a feleségüknek éltek,de a nő átverte,váláskor elvette a lakását,így vossza kellett költöznie az anyjához-apjához,és a traumát csak pótcselekvéssel,alias ivással tudja feldolgozni.Akkor mind,trágya,szar ember?
2023. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Te magadrol beszelsz, az osszes valaszodbol latszik. :D

Neki nem volt felesege, es mint mondtam, tini kora ota iszik

2023. jún. 1. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!