Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irni akarok az exem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irni akarok az exem gyereke anyjanak hogy leku**az*a, a gyereke az elete. Ha megteszem ezt, en egy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Igyis csak nagy nehezen lathatta a gyereket, mert a gyerek anyja nem engedte neki pedig egy rossz szot sem szolt neki, nem mert. Ha beszelek vele es elkuldom neki miket mondott rola, biztos vagyok benne hogy nem fogja latni a gyereket..szerintem neki rolam ugyanugy rosszakat mondott, mint rola nekem. Megerdemelne hogy szenvedjen o is mint ahogy en most.

Nagyon csunyan cserben hagyott engem, osszetort. Azt akarom hogy neki is fajjon. A gyereke az elete, ha nem latja megvan orulve.

Rossz ember vagyok ha ilyen gondolataim vannak?

De o sokkal rosszabbat tett velem, es ha megteszem ezt akkor sem orokke vesziti el a gyereket, egy ido utan ugyis ugyanugy latjatja.


2023. febr. 22. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mit tett? Amúgy ja, elég mocsok húzás lenne.
2023. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván az vagy. Ez ugye nem kérdés? Remélem, neked nincs gyereked. Kezdjük ott, hogy nem csak a pasival csesznél ki, hanem a gyerekkel is. Bármit tett veled, megérdemled, az ilyen a szememben nem nő, nem ember.

N

2023. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
De ha már az exed, akkor minek foglalkozol vele????
2023. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Én megtenném, ha jó okom lenne rá.
2023. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tonkre tett engem teljesen.

Azt akarom hogy neki is fajjon.

Csak az a baj, a gyerek anyja egyutt akar lenni vele, amikor nem engedte hogy lassa az azert volt, hogy vissza menjen hozzajuk.

Nem tudom milyen szemmel latna a dolgokat a no ha irnek neki. Lehet el sem ernem amit akarok

2023. febr. 22. 21:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit tett veled?
2023. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom leirni, de nagyon megsebzett. Darabokban vagyok miatta. Minden szava hazugsag, nagyon megerdemelne ezt az egeszet.
2023. febr. 22. 21:41
 8/20 A kérdező kommentje:
Szenvedjen o is
2023. febr. 22. 21:42
 9/20 A kérdező kommentje:
Vagy ez tulzas lenne?
2023. febr. 22. 21:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Gondolom, visszament a csajhoz. Vagyis elérte, amit akart. Szerinted mennyire hinne neked a nő? Egyáltalán nem érdekelné, hogy mit mondott, mivel az volt a célja, hogy visszamenjen, vagy így, vagy úgy. Ez sikerült, neked ott már szereped nincs, törődj bele.

#2

2023. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!