Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves Nő vagyok és a sexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves Nő vagyok és a sexben nincs sok tapasztalatom. Mondjam el a srácnak, akivel már alakulóban van egy kapcsolat? (Mielőtt még bármit mondanátok a külsőmmel vagy egyébb dologgal kapcsolatban. Tanult ember vagyok, a külsőmre nagyon oda figyelek.)

Figyelt kérdés

Ahogy telik az idő egyre jobban kezdem rosszul érezni magam emiatt. A sex mindig is érdekelt, és épp emiatt akartam egy olyan személlyel megtenni, akiben megbízom. Voltak kapcsolataim, és “történtek dolgok”, de maga az a bizonyos sex nem történt meg.

Amikor végre erre sor került, akkor egy olyan személlyel tettem meg, akivel borzalmas volt. Nem figyelt rám stb. Utána nem is foglalkoztam a sex gondolatával, főleg hogy ezt követően elég sok tragédián kellet keresztül mennem. Háttérbe szorult és elteltek az évek.


Most végre “össze raktam” magam lelkileg és készen állok egy kapcsolatra és van is egy srác, akivel nagyon jól megvagyunk, de nem került még sor a sexre. Nem tudom, hogy mondjam el neki a tapasztalatlanságomat vagy hallgassak?

Aki nincs ebben a helyzetben el se tudja képzelni, hogy milyen nehéz és milyen durva szorongással jár ez. Úgy érzem nem is vagyok igazi Nő. Borzalmas érzés, nyűgnek érzem ezt.


2023. jún. 2. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira tanult lennél, nem sexnek írnád a szex szót.
2023. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

én így voltam ezzel 25-26 éves koromig mint Te most. pont így!

rossz tapasztalatok miatt nem foglalkoztam még a gondolattal sem..


aztán véletlen találkoztam egy férfivel (nem magyar) akivel lefeküdtem, és fantasztikus volt. ez történt 6 éve és még ma is emlékszem milyen volt, hogy csinálta, hogy csináltuk... akkor ő ott megnyitott bennem valamit, és onnantól kezdve elkezdtem élvezni a szexet másokkal is. Ők sem magyarok voltak.



Sajnos pár éve ismét itt lakom, itt magyarok vannak, és kezdek ott lenni ismét ahol most Te vagy.

2023. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért gondolom azt, hogy a kérdező valójában nem nő hanem az a nyomorult incel aki hülyébbnél hülyébb teóriákkal fáraszt itt minket és minden kérdésében sex-nek írja a szex szót?
2023. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne sexelj.
2023. jún. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2-es, kevert faj szagot érzek.
2023. jún. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mathus ***** válasza:

a kérdésre: "A szex mindig is érdekelt, és éppen emiatt akartam olyasvalakivel megtenni, akiben megbízom. Voltak kapcsolataim, és “történtek dolgok”, de maga az együttlét nem történt meg.

Amikor végre erre sor került, akivel akkor megéltem borzalmas volt, mert nem figyelt rám. Ezután nem foglalkoztam a saját szexualitásommal, mert az ezt követő időszakban több tragédia is történt az életemben. A intimitás háttérbe szorult, és közben elteltek az évek.

Mostanra összeraktam magam lelkileg és készen állok egy új kapcsolatra. Van egy srác, akivel nagyon jól megvagyunk, de még nem feküdtünk le egymással. Nem tudom, hogy elmondjam-e neki a tapasztalatlanságomat vagy hallgassak erről?

Aki nem élte még meg ezt, el sem tudja képzelni milyen nehéz helyzetben vagyok, és milyen erős az a szorongás amit átélek. Úgy érzem magam ettől az egésztől, hogy nem vagyok igazi Nő. Borzalmas nyűgnek érzem ezt a feldolgozatlan frusztrációt."

2023. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tényleg annyira elképzelhetetlen számotokra, hogy a mai XXI. században vannak olyan személyek, akik ezen a téren tapasztalatlanok?

Miért gondolod, hogy ez kamu (és a rosszul írt szex szótól vonatkoztass el)?

2023. jún. 3. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mielőtt még bármit mondanátok a külsőmmel vagy egyébb dologgal kapcsolatban."


Miért, milyen a külsőd?

2023. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Átlagos, csak ha valakinek nincs párja mindenki azt mondja, hogy biztos ronda az a személy, azért nincs párja.

Tipikus sztereotípia.

2023. jún. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!