Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, hogyha valaki azt mondaná, hogy me mondjátok el hogy a társkeresőn ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Nem akarom elmondani ezt senkinek, mert számomra ciki, hogy 20 éves lányként normális módon nem találtam senkit.
2023. jún. 4. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor a kérdésed az lenne, hogy másokat miért zavar, hogy te eltitkolod, hogy társkeresőn ismerkedsz?
2023. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Most az miért is ciki?

Komolyan szánalmas vagy!

2023. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor olyan választ kell adni erre a kérdésre, amiből nem derül ki semmi. Ilyen általános homályos humbuk félét, pl összesodort minket az élet, vagy lehet ötletesebb, most nem akarok ezen agyalni.

Ebből a kérdező tudni fogja, hogy nem akarod megmondani. De ezt simán meg is lehet mondani, hogy nem akarod elmondani, mert nem szalonképes/túlzottan személyes.. aztán gondol amit akar.

Ki az a "valaki"? Mert ha te mondod a párodnak (vagy ő neked), akivel így találkoztál, akkor azért furán jön ki, de akkor lehet ő is így gondolja. Ezt meg tudod vele beszélni, gondolom.

Ha meg bárki mondja neked, annak mi köze hozzá, hogy kinek mit mondasz.

2023. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a társkereső is egy teljesen normális módja az ismerkedésnek. Szerintem ne szégyelld, mert nem mindenki fog lelki társával találkozni a való életben.
2023. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért ciki a társkereső? Mármint, nem mindenki egy szociális pillangó, hogy állandóan új társaságba kerüljön, és így új ellenkező neműeket ismerjen meg. Nem mindenkinek olyan a középsulis közege, hogy ott találjon társat, vannak kifejezetten elférfiasodott és elnőiesedett egyetemi szakok, ami kb. lehetetlenné teszi az ismerkedést, ha nem jársz össze más szakok/egyetemek hallgatóival, ahogy a munkahelye sem mindenkinek alkalmas az ismerkedésre. Hobbik is lehetnek magányosak/elférfiasodottak/elnőiesedettek, pl. a focimeccseken elég nehéz ismerkedni egy férfinak, ahogy egy sminkklubban egy nőnek.

A társkereső egy pont ugyanolyan platform, mint bármi más, ahol lehetőséged van olyan emberekkel összefutni, akikkel máshol nem, vagy max. az utcán sétálnátok el egymás mellett. Szóval semmi, de semmi ciki nincs abban, hogy társkeresőn találtál párt.

Én való életben egyedül a most már férjemmel ismerkedtem meg, de ahhoz is véletlenek akkora sorozata kellett (köztük az, hogy az exemmel egy társkeresőn megismerkedjek…), hogy ilyen az életben egyszer történik. A többieket neten/társkeresőn ismertem meg.

De amúgy meg nem kell elmondani senkinek. Ha kérdezik, nyugodtan mondd azt, hogy magánügy. És ha a párom azt kérné tőlem, hogy így álljak hozzá, nem érteném, de elfogadnám. Nem akkora dolog ez.

2023. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne a társkeresésnek normális módja a társkereső?
2023. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert az. Ciki. Nem 30 éves vagyok, sokkal fiatalabb.
2023. jún. 4. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:
7. De ha csak ott sikerült, akkor mégiscsak ilyen ciki szerencsétlen vagy, hogy csak ott sikerül.
2023. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült semmi. Csak felregisztráltam. De szégyellem is magam emiatt. Nem vagyok szép, nincs elbűvölő személyiségem, nincs ok arra, hogy felfigyeljenek rám, szégyenlős vagyok és szorongok.
2023. jún. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!