Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtek társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtek társkeresőn miközben kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

flörtöltem


40/F

2018. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Néha igen.
2018. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Amikor már kezd kifáradni a kapcsolat, akkor fölmegyek a társkeresőre, hogy már alakulgasson valami, és ne akkor kelljen kapkodnom, amikor pontot teszünk a kapcsolat végére.
2018. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
Nem?
2018. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Basszus de undorító...és mindegyiket férfi írta. Euek után ne a nőlet gyűlöljétek.
2018. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Örülök, hogy nem kell azt az agzsibbasztó lélekölő szrt használni.
2018. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha kapcsolatban vagyok akkor természetesen nem.
2018. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de aztán meglátta és mondta hogy válasszak ő vagy az ottani csajok. Úgyhogy a biztosabbat választottam. Béna vagyok titkolózásban, abban a nők a jók :(
2018. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%

Én lány vagyok. Van barátom,de most is ismerkedem társkeresőkön meg szextárskeresőkön :) De csak barátilag és már találkoztam is emberekkel még lányokkal is valakikkel még azóta is összefutok. Akivel komolyabb lehet azzal is beszélek mindig,találkozom. Nyers leszek,de ha valakit érdekesebbnek találok BELSŐLEG akkor dobom a barátomat. Szeretem, meg jó a szex is,de minek maradjak vele,ha tök nyilvánvaló,hogy nála ezerszer jobb embernek bizonyul valaki. Csak ugye sokan nem ismerkedni amikor kapcsolatban vannak. Pedig az nem megcsalás még. Arról meg valahol nem tehetek,hogy más jobban tetszik mikor már megismertem. Így is van aki már szimpatikus nagyon,olyan értékeket képvisel és emelett azért látom a negatív tulajdonságait is. Pl van aki sokkal céltudatosabb,határozotabb és jóképűbb. Nem vagyok vak. Ha kölcsönös a dolog..akkor biztos szakítok a barátommal.

Van aki ugyan ezt csinálja. Két ismerősömről tudok akik nyíltan kimondják,hogy ne hogy már azthiggyje a párja hogy ő az atya úristen és nála szebb jobb nincs. Dehogyis nem. Mindenki pótolható. :)

2018. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!