Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon le vagyok maradva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le vagyok maradva a párkapcsolatok terén és a másik fél meg már nem itt tartana. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, első párkapcsolat. 3 hónapos párkapcsolat, csók és petting volt csak eddig, amit szintén korainak érzek. Én olyan jól éreztem magam a kézfogós időszakban, főleg a vége felé, amikor már nem mosolyogtam idétlenül az utcán. Gáznak is érzem magam emiatt, amikor legelőször a szexről volt szó, akkor is mosolyogtam. Még nem merek előtte levetkőzni meg semmi se. Tegnap beszéltünk videóhívásban, és olyat mondott nekem, hogy ő már költözne összefele velem, de így, hogy még szex sem volt, így nem merne belevágni meg ki tudja, hogy illünk-e egymáshoz szex terén, így nem is akar bemutatni a családjának, majd később valamikor. Azóta sírok, meg ez jár a fejemben. Nem erőlteti, de látszik rajta, hogy neki ez már nem kielégítő. Én olyan vagyok párkapcsolat terén, mint egy 15-16 éves szende szűz, egyáltalán nincs tapasztalatom semmiben, sose fogták meg előtte a kezemet, se szájra puszi, se csók nem volt. Én úgy tudok örülni egy sétának is, de látom, hogy neki nem jelent annyit, mint nekem, mert az első kapcsolata 15 évesen volt. Úgy viselkedek mint egy gyerek, és rohadtul nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, adjam be a derekam mégis, vagy mi.
2023. jún. 4. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mondd el neki ugyanezt, amit itt leírtál.
2023. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Megértem a srácot. Én 24 évesen ismerkedtem meg a 3. párommal életem során. Szex úgy 3 héttel az első találkozó után volt. Bár mi minden héten többször is találkoztunk hosszasan több órára. És kb 3 hónap után össze is költöztünk. Sajnos ha neked ennyire nincs tapasztalatod és emiatt túl gyorsnak találod a tempót akkor lehet hogy ebből konfliktus lesz idővel.

26N

2023. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is gyors lenne, tök mindegy hanyadik kapcsolat. Máshogy vagyunk összerakva.
2023. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

"...már költözne összefele velem, de így, hogy még szex sem volt, így nem merne belevágni meg ki tudja, hogy illünk-e egymáshoz szex terén, így nem is akar bemutatni a családjának"



Hát ez nagyon manipulatív🤢

Másrészt viszont kitartó egy férfi. 3 hónap sok idő szex nélkül egy kapcsolatban. Meg nem is úgy tűnik, mintha nagyon akarnád:


"nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, adjam be a derekam mégis"

2023. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez szúrt szemet, hogy miért nem akar bemutatni a családjának? Annak semmi köze a szexhez.

A többi részét megértem, hogy ő már komolyabbra venné (összeköltözés), de az tényleg fura, ha még levetkőzni sem mersz előtte.

Nekem 16 évesen el se tudtam volna képzelni a szexet, de rá pár évvel már nagyon vágytam rá, és szerintem felnőttként 20 felett ez a normális. Nincs valami gátlásod félelmed a szexszel kapcsolatban?

2023. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

3 hónapra összeköltözést akar.. komolytalan.


Ha neked gyors, akkor mond meg neki hogy lassítson.

2023. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Mással kefél. Arról tud a családja. Ezért nem mutat be. Egy pasi sem vár egy buta libára ennyit! Ne legyél már naiv!
2023. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Magyarul elvárnád, hogy egy felnőtt pasas 3-4-6 x hónapot várjon rád.


Megsúgom: NEM fog, mert egy normális FELNŐTT párkapcsolat része a szexualitás, ami nálatok nincs. Nyilván szexel mással addig is.

2023. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha te nem állsz készen, hagyd el, ne húzd az idejét. Kézfogás meg sétálgatás - igen, persze, tök oké - egy normális szexuális élet MELLETT.


És ezt (nem szexmániás) nőként írom.

2023. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De én szűz vagyok, és nem azért várok vele, hogy őt kínozzam vagy ilyesmi. Igen, része a szex, de mit csináljak, ha eddig nem volt kapcsolatom, és nem szeretném elsietni? Attól, mert már nem 18 alatt vagyok, még simán lehetnek olyan igényeim, hogy várjak vele, nem akarom elsietni.
2023. jún. 7. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!