Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy párkapcsolatban az egyik fél elbutul a másik fél hatására?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy az egyik fél buta. Ami jelen esetben azt jelenti: nem érti a poénokat és megsértődik, alapvető helyesírás...háát kriminális,

nem ért összefüggéseket,

szervezőkészség nulla.

Tehát ezzel a féllel való együttélés, napi kummunikáció eredményezheti azt, hogy a másik fél előbbi készségei romlanak?

Akin tapasztalom ezt, nem tudom eldönteni, hogy elbutult bizonyos értelemben vagy alapból nem volt gógyi a fejében bizonyos dolgokhoz,amit nem vettem korábban észre.



2019. jan. 29. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen én is butultam meg kevesebb dolog érdekel.
2019. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem akarom hosszasan indokolni, eddig ket peldat lattam, mindkettonel a no lefele hazasodott es nehany ev leforgasa alatt idomult a ferjehez. Nem volt koztuk olyan nagy szakadek, egyik esetben sem volt buta a ferj, inkabb ugy mondanam, h olyan egyszeru, joravalo emberek voltak, de a noik meg kifejezetten ertelmisegi, vilag dolgait furkeszo, elmelkedo tipusok voltak. Mindig az okosabb tompul, felemelni nem lehet senkit.
2019. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Igen,apám aki alkohlista a diplomás anyámbol is alkoholistát csinált.. :(

36N

2019. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Mindenképp! De ehhez az kell hogy meg legyen hozzá egy alapvető szellemi szinvonal egy hajlam. Értelmes ember nem áll össze buta emberrel, illetve ha olyan irányba mennek a dolgok akkor lép. Ahhoz nagyon nagy szerelemnek, szeretetnek kell lennie hogy ezt hagyja.

( sajnos saját tapasztalatból tudom )

2019. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Magamon is tapasztaltam, hogy amikor kevésbé intelligens párom volt, akkor én is kezdtem lentebb adni.


Egyre kevésbé beszéltem választékosan. Rosszabbul teljesítettem szellemi téren.

Hozzá idomultam, mert vele egyszerűen kellett viselkedni.

Ezt fél év után kezdtem el érezni, viszont szerettem őt.


Szakítás után kellett egy év, mire visszanyertem régi önmagamat. A kapcsolatunk végére mondatok alatt volt, hogy 'összeakadt a nyelvem' egyszerűbb szavaknál is.


Azóta erre külön figyelek, hogy ne forduljon elő. Nem a nőket szűröm jobban, mert nem attól leszek boldog, ha ő is 130+ IQ-val rendelkezik, mint én, hanem ha szeret és én is őt. Inkább az élet más területein tartom szinten magam.

2019. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy létezik ilyen,de szerintem nem törvényszerű.Akinek olyan fontos a tudomàny és a kúltúra,úgyis folyamatosan képezni fogja magàt,vagy legalább értelmes dolgokat fog olvasni,ezàltal pedig szinten tarthatja magát.
2019. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kommenteket látván nem volt megalapozatlan a gyanúm.
2019. jan. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!