Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyik végzettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik végzettség szimpatikusabb egy nőnél?

Figyelt kérdés
A "nem számít a végzettség, nem ez alapján döntök" választ értem, de bizonyára neked is lehetnek preferenciáid, előítéleteid, vagy csak ismered magad annyira, hogy tudd, milyen gondolkodású nővel jönnél ki.

2023. jún. 4. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Egészségügyi (orvos, ápoló, gyógytornász, gyógyszerész)
Gyerekcentrikus (óvónő, tanító, tanár)
Logikus (mérnök, informatikus)
Művészlelkek (bölcsész szakok)
Pénzügyi, gazdasági végzettségűek
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Az első kettő és a gazdasági, plusz bármilyen természettudományi. Szeretem az okos nőket, akik logikusan élnek.



A művészekkel sosem tudtam kijönni.

2023. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Ja bocs, elnéztem. Szóval az "egészségügyi" , a "logikus" és a "pénzügyi".


Gyerekmániásokkal és művészekkel nem jövök ki. Túl szentimentálisak. Szeretem a romantikát, de túl sok dolgot tartok bullshitnek az ilyen emberek gondolkodásában

2023. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A természettudományi az kimaradt, bár szerintem be lehet sorolni a logikus csoportba.


Írhattam volna még egy kifejezetten férfias csoportot is, pl rendőr, katona, de az kimaradt.

2023. jún. 4. 15:10
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Annyira nincs kikötésem, viszont egészségügyissel kevésbé lennék együtt. Volt ott családtagom, ismertem sok embert, kb. mindenki félrelépett házon belül.

A gyerekcentrikussák pozitívum, viszont eddig csak furcsa tanárokat/óvónőket láttam a korosztályomból, akik kb. valami tündérmesében éltek a saját fejükben.

A művészeteket szeretem, viszont ilyen lányt még nem ismertem meg jobban.

Műszakis vagyok, ez jó vonal, viszont a pénzügyre nyomtam. Azzal annyira nem vagyok képben, de feltételezi, hogy a másik sem szórná a pénzt és ha később csinálnánk egy vállalkozást, képben lenne a dolgokkal.

2023. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Az eü.-s a No1. nálam, de belefér a "logikus", és a "Művészlélek" is.
2023. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Milyen művész? A tanár is művész ? Tisztában kellene lenni azzal, hogy minek tanul az, aki bölcsész karra jár.

Udv, egy tolmács

2023. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hatossal, én is nyelvszakos bölcsész vagyok és annak nem sok köze van a művészetekhez. A bölcsészet elég nagy ernyőfogalom, tök más karakterű embereket vonzanak a különböző területei.

Amúgy meg attól még, hogy valaki művészetekről tanul, még nem lesz művész, tehát elég más dolog mondjuk művtöri szakra járni, vagy mondjuk a Moméra fotó szakra, ahol ténylegesen alkotsz, nem tanulmányozol.

2023. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima bolti elado is eleg ha normalis
2023. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy a 8-aska mondja.

Én nem szeretnék túl nagy végzettségű nőt, mert abból mindig csaj baj van.

Otthon ő hordja a nadrágot, mindíg az van amit ő akar, mindíg ő az okosabb, ő úgy érzi, hogy csak ő tud bánni a pénzel, stb.

Állandóan az Operába, meg a zeneakadémián kellene ülni.

Szét unnám még az életemet is.

2023. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Emberileg a művész lelkek, de abból megélni nem lehet, szóval nehéz ügy. Végülis pl a gazdasági szakot végzettek is lehetnek művészlelkek, csak ők reálisan látták, hogy mi az, amiből meg is tudnak élni.
2023. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!