Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ilyen szinten kerüli a féltékenységet?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a pàrommal és soha nem féltékenykedett, mindig elmehettem bulizni, oda mehetek ahova akarok, nem zavarja, hogy vannak fiú haverjaim, de elvárja ő is, hogy így viselkedjek, mert a kapcsolatunk elején kijelentette, hogy nem viseli el a féltékenységet.

Viszont sokszor van olyan, hogy ràm írnak random ismeretlen pasik ès van, hogy megmutatom a páromnak ès mintha nem is érdekelné őt. Volt olyan, hogy az egyik ismerősöm szerelmes volt belém ès nagyon irogatott nem tudtam már vele mit kezdeni ès megmutattam a páromnak itt már azért ideges volt és megmondta, hogy vagy tiltsam le őt vagy megfogja keresni ès ő fogja megmondani, hogy álljon le. Mondtam neki, hogy nem akarom letiltani, mert a szüleim jóban vannak az ő szüleivel erre az volt a válasz, hogy jó, akkor most elmegy ès addig ne is keressem őt, amíg a csávó nem tűnik el. Így végül megírtam neki, hogy ne írjon többé. Viszont azóta se hozta fel a témát a párom.

Ha elmegyek bulizni soha nem kérdezi meg, hogy lesznek-e ott fiúk, nem hívogat. Azért érdekes nekem ez, mert a barátnőim barátai ilyenkor nagyon aggódnak.

Vagy volt olyan is, hogy meséltem a páromnak, hogy ma megnèzett egy fiu az utcán erre csak annyi volt a válasza, hogy örülök, hogy szèp barátnőm van.

Abba se szól bele, hogy milyen ruhát veszek fel. Volt olyan, hogy ő vett nekem ajándékba olyan felsőt, ami nagyon kiemeli a dekoltásom.

A barátnőim barátai nem engednék el őket ilyen felsőbe, meg tavaly az egyiknek nem engedte meg a barátja, hogy tangás bikinit vegyen fel.



2023. jún. 5. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha es most mi is a baj?

En sem feltekenykedek a baratomra, soha meg nem kerdezem hogy hany lany volt itt vagy ott, kinek ir, kivel beszel, kit lajkol, miert van ez vagy az. Mi ertlme feltekenykedni? Ha mas kell neki majd szol. Forditva is ezt varom el, hogy ne cseszegessen, hogy ki ez a haverom, mit ir nekem stb, nem vagyok bebi akit felugyelni kell. Megbeszeltuk, hogy husegesek vagyunk es mi fer bele egy kapcsolatba ahhoz tartjuk magunkat.

2023. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Már az is baj, ha bízik benned, és nem egy elnyomó bunkó akar lenni.

Éretlen vagy.

2023. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi a problémád? Örülj neki hogy nem vagy kalitkába zárva..le merem fogadni ha úgy lenne, az is zavarna. :)
2023. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Google képen muta már milyen felső az amit kaptál tőle
2023. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Te nem vagy komplett:-) Pont az nem normális, hogy megszabom a másiknak, mit vehet fel, hova mehet, kivel állhat szóba stb. Nekem mondjuk az se fért volna bele, hogy kötelező legyen letiltani az udvarlót, vagy fel akarja keresni a párom, szóval, nem is igaz, amiről kérdést kiírtál, hogy abszolút nem féltékeny.
2023. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5: De ezt már akkor mondta, amikor már vagy két hete irogatott ès én teljesen tanácstalan voltam. Zavarta az, hogy mindennap felhozom ezt.
2023. jún. 5. 14:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen barátaid voltak azelőtt, hogy számodra az lenne a normális ha a párod megszabná kivel találkozhatsz és hogy mit vehetsz fel? Te jó ég ez valami trauma lehet nálad, nem? Vagy nem tudom, de valami nagyon nem oké a fejben, ha zavar hogy ebben a kapcsolatban ezt nem kapod meg. Én pont hogy az elől menekülnék aki megpróbálna irányítani meg birtoklási vágya lenne.
2023. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez LENNE a normalis. Mas kerdes, hogy inkabb ritkasagszamba megy, ha a gyakorit vesszuk alapul.


Az en pasim is olyan mint a tied, vagyis inkabb meg kevesbe feltekeny. Inkabb orulj neki!

2023. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megbízik benned és tudja hol a határ féltékenység alapjául. Összetehetnéd kezed-lábad, hogy olyan pasid van komolyan. A barátnőid pasijai éretlenek, birtoklóak és nem bíznak a barátnőjükben. Normális férfi nem mondja meg neked, hogy ne próbálj felvenni tangás bikinit, miniszoknyát, vagy kirívóbb felsőt, mert nem akar szabályozni, inkább büszke rád, hogy csinos vagy.

A ti kapcsolatotok egészséges, nem a barátnőiddé!!!

2023. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem annyi furcsa, hogy én azért szeretem tudni, hogy kikkel és hova megy a férjem.


Nem féltékenységből, hanem mert érdekel mi van vele. Pl. a kollégáit is igyekszem megjegyezni (IT szektor csak a HR-esek nők), meg, hogy kivel milyen a kapcsolata, kivel érzi jól magát stb.


De szerintem az a normális, hogyha

2023. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!