Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz részemről ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz részemről ha megkérdezem a barátnőm milyen programja van? ő csak annyit mond hogy nem ér rá. Én mindig hozzateszem kivel, vagy mit, vagy hova. Mi a normális?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve vagyunk együtt, összeköltözésről beszélünk..

2017. júl. 12. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is az a természetes, hogy megmondjuk mit csinálunk, kivel találkozunk, stb. Szerintem ez alap.
2017. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem gáz, hanem természetes, hogy közöljük a másikkal, hogy mit csinálunk és nem csak annyit közlünk vele, hogy nem érünk rá. Ez a lesz..rom stílus, amit ő csinál.
2017. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
az ilyen típusú csaj, aki ennyire leszarom stílusú, az nekem nem kéne barátnőnek.
2017. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is az a normális ha tudjuk egymás programját.


Biztos hogy vele akarsz élni? Nekem ez olyan lerázós dumának tűnik (semmi közöd hozzá, akár pasizhatok is. -de ne legyen igazam)

2017. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen leszaros stilusu a pasim. Nekem is faj.

Talalkozunk?

2017. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

és egy év kapcsolat után ilyenkor nem kérdezel rá, hogy "De mit fogsz csinálni?"

"Nem érek rá.."

De mit is fogsz csinálni?

Nem érek rá...

DE MIT FOGSZ CSINÁLNI???

NEM RÁÉRNI B+ !!!


én ezt két hét kapcsolat után eljátszanám... ha ennyire nincs kommunikáció kiakadnék.

2017. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi minden kommentet, elég 100% közeli az eredmény - és hasznos. :)

Eddig nagyon jót tett nekem, régebben volt aki eljátszotta a bizalmat... Most vele el is tudtam fogadni mert a bizalom nem ezen alapul - de a héten volt egy szitu és úgy éreztem sportot űz belőle.


Én már nem beszélek annyit összeköltözésről..

2017. júl. 14. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!