Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hosszútávú kapcsolatom úgy, ha nem csak a gyengéd és “normális” szexre vágyom?

Figyelt kérdés

Nem volt még sajnos nagyjából 3 hónapnál hosszabb kapcsolatom, és azok is főleg csak szex kapcsolatok voltak. Valahogyan furcsa nekem elmenni randizni egy olyan férfival aki már látta a “másik oldalam” amilyen vagyok ha feloldódom szex közben. Sokan elítélik a perverz nőket, ráadásul anyukám is nagyon keményen belém nevelte, hogy milyen egy “jó feleség”, hogy az hogyan viselkedik, és őszintén én nem igazán férek bele ebbe.

Most viszont van egy férfi akivel többször randiztunk, és őszintén nagyon tetszett, nagyjából egy hónap randizgatás után jutottunk el az ágyig, és én próbáltam “normálisan” viselkedni, de egyszer csak megállt, és mondta, hogy “te nem élvezed, látnom rajtad” és akkor kérte, hogy ezt beszéljük meg, és csak akkor folytassuk, ha tudjuk mire vágyunk. Szerintem életem legjobb éjszakája volt, nagyon megtaláltuk a hangot, soha nem elégültem még ki ennyire, ha mondhatok ilyet. És utána is elhívott még randizni, azóta már még háromszor lefeküdtünk, és nagyjából egy hete kicsit viccesen, megkérdezte hogy leszek-e a barátnője, aztán mondta komolyan, hogy szerinte ez már egy kapcsolat és ezt mondjuk is ki. Ez nagyon meglepett, mert még senki nem akarta, hogy a barátnője legyek, többen élvezték velem a szexet, de ide még sosem jutottam el. Most nem tudom, hogy bízhatok-e abban, hogy az én vágyaimmal, és ezzel a fajta szexxel lehet-e tényleg hosszútávú kapcsolatom.

Nem szeretném a barátomnak (fura így hívni, de elvileg az) azt mondani, hogy félek, hogy elhagy, ha már kiszórakozta velem magát szexuálisan. Pedig mellette tényleg nyíltan vállalhatom a vágyaimat, és még sosem nézett emiatt furcsán rám, vagy ítélt el. De nagyon sok negatív tapasztalatom volt amiatt, hogy én “más” vagyok mint a normális, vagy hogy én ezt próbálom nem lefojtani. 25N



2023. jún. 5. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a nem normális szex alatt?

Amúgy simán lehet, ez miért lenne baj? 😄

2023. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy vannak mindenféle a kikötözésnél vagy az análnál extrémebb, vágyaim, mindenféle szerepjátékok meg ilyesmi, meg furcsa “fétiseim” hogy így mondjam.
2023. jún. 5. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tippem milyenek lehetnek ezek a dolgok 😅 De figyelj, ha a másik is élvezi és nem érzed hogy a kapcsolatban, szexen kívül is kijönnek ezek a szerepek, akkor semmi baj.
2023. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
privátok indulnak:) de a kemény szexhez jó kondi kell:)
2023. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Kicsim, az emberek minimum fele ilyenekre gerjed. Ebben az egadta világon nincs semmi extra, max egy apácának
2023. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne agyald már túl ezt az egészet mert csak elrontod. Örülj hogy találtál valakit akivel megvan az összhang. Szerintem a barátod(igen,az!!!)is nagyon boldog hogy megtalált magának.
2023. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha jol elvagytok, orulj neki.
2023. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Értelek.. nem lehet tudni, hogy neki mit jelentenek ezek a dolgok. Talán még ő sem tudja, hogy hosszú távon pertner lenne-e ebben az extrémitásban.


Szóval amit tehetsz, hogy megpróbálod elhessegegni a félelmeidet, és átadni magad az érzéseknek. Lehet belőle csalódás? Lehet, persze,de mit ér az élet, ha folyton aggódaz, félsz?? Nem! Ne rettegj a negatív lehetőségektől. Ez egy normális srác, aki figyel rád, és tervezhetsz vele. Nyomjátok ezerrel, amíg lehet 😎

2023. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet :)


És jól látod, valahol még az eleéjén tisztázni kell az olyan vágyaidat, amik nem az általánosan elfogadott társadalmi normák szerinti.


Én ezt elszúrtam, és nem tisztáztam pontosan, hogy a normál szeretkezésen túl, néha másra is vágynék.


Így bár nagyon jó és kiegyensúlyozott házasságban élek, "azok a bizonyos vágaim" :) nos, azok kielégítetlenek maradnak.

2023. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!