Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! MIlyen megfontolásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! MIlyen megfontolásból nincs hosszútávú kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

1. Hülye meberekkel vagy körbevéve és nem találsz normálisat

2. Nincs időd egy kapcsolatot ápolni és fenttartani

3. Egyéb ok


2018. febr. 4. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
3.
2018. febr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy nem kell odaírni, hogy az mi, de akkor megkérdezném hogy és az mi?
2018. febr. 4. 02:48
 3/7 anonim válasza:
2. :(
2018. febr. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már párkapcsolatom, de azóta nem találtam hozzám illőt, és én nem az a típus vagyok, aki rohan az állítólagos biológiai óra miatt. Elvagyok egyedül is, aztán ha akad egy megfelelőnek tűnő, akkor próbálkozom. Ha összejön, akkor jó, ha nem, akkor Cupido dugja fel magának a nyilait... :-)
2018. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez kb.mind.
2018. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.

3. Nem tudok megbízni senkiben.

2018. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem ,de nem fogott meg senki.

Raadasul nem tervezek az orszagban maradni,igy meg minek ?Mar epp le is mondtam egy idore a kapcsolatrol.

Most van valaki,aki kedves,normalis es tetszik is. De... nem akarok itt maradni. Eleg hulye helyzet.

2018. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!