Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alkalomra venne, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alkalomra venne, de én szeretnék vele lenni pl szórakozni, lenni valahol, akkor csak annyi a trükk, hogy simán nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés

Abból ítélve hogy szinte semmit nem ad bele az ismerkedésbe, kb mizu szint, de ha randikon fáradok, meg azonnal is jönne,(de akkoris én kezdeményezem a randit is), én úgy látom vagy nem is érdeklem netről, vagy nincs benne energia nem strapálja magát, vagy nője van, tehát arra jutottam hogy talán vmi egyalkalmasra bekategorizálhatott, hogy arra jóvagyok.

Csak épp nekem nem egyalkalmasra felesleges lenne mire arra van/lenne másik 10 is ha akarom, nem idegenek elé vetném magam vkinek a netről.

Nekem arra kéne hogy eljárni valahova, szabadidő, akivel jól is érzem magam és akivel van kémia is nyitva az ajtók esetleg többre is.

Tehát csak ennyit kell tennem hogy nem szexelek, de randizok vele? Akkor egy darabig biztos "hülyíthető" lesz és találkozgatunk, elmegyünk helyekre es minden úgy megy, ahogy én akarom.

Van még valami amire ügyeljek?



#hal #sültgalamb #mizusrác
2023. jún. 8. 19:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha semmit nem ad bele az ismerkedésbe, akkor szerinted mennyit adna bele egy kapcsolatba?
2023. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván neked pont ah kell amelyik csak megbaszninakar, pedig biztos van normális srác is kilátásban. De az minek, az nem jó, ha jó.
2023. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Mint ahogy az első írta.


Hogyha egyszer nem érdekled, akkor hogyan lehetne abból kapcsolat, vagy egyáltalán szex? Érthetetlen amit írsz.

2023. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
A hülyeségedről nem tehetsz.
2023. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Valamiért ha randikról írok neki azonnal jönni akar. Azon nyomban. Kérdezi hol vagyok és indulna.

Nem első ez folyamat így van ha pedzegetem a találkozás témát.


Nem a kapcsolaton agyalok egy ilyennel 1. Ilyennel miért is akarnék kapcsolatot? Hanem jó lenne valakivel mászkálgatni szórakozni, aki vonz is kémiailag.

Nem csak olyanokkal, akik nem érdekelnek ezen a szinten.

2023. jún. 8. 20:19
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Azt ha nem akarnál semmit, mire is lenne jó a kémia?
2023. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Megint te vagy az, a maffiózós exe, a BMW-s pasasra tüzelő és az, aki bedepizett és nem írt vissza a csávónak. 😂😂😂


Unatkoztál megint?

2023. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
kettyósok
2023. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Kettyós az akit fűznek kihasználnak. Nem én. Nem bmw-s vagyok. Meg sem merem kérdezni milyen a kocsija, mert sok srác utálja ezt a kérdést. Főleg ha vmi olyan kocsival is jár ami gáz, vagy nem jó. Vagy azt hinné kocsira pénzre megyek.

Ilyeneket kérdezni sem merek tőle.

2023. jún. 8. 20:32
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Te nem a kocsira, pénzre mész, de azért jó ha van...
2023. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!