Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom hozzá de ő jól érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom hozzá de ő jól érzem nem is akar semmit?

Figyelt kérdés

4 éve megismerkedtem egy sráccal az interneten, akkor vesztettem el a családom és nem volt senkim. Jó volt vele beszélni és nap mint nap írt ami miatt nem éreztem annyira egyedül magam. Beszéltünk mindenről jó sok idő után intim dolgokról, a szexröl majd bár arctalanul de képeket is küldtünk egymásnak. Sokáig volt ez majd egyszerűen fogta magát és nem írt többet. Eltelt 2 év, most újra rám írt elnézést kért stb jókat beszéltünk megint de elkezdett csak ritkán vissza írni

Tudom butaság de én valamit érzek iránta talán mert akkor ott volt mikor nekem rossz volt. Nem tudom miért de többet akarok tőle, minde téren többet... azt mondja ő is de nem érzem úgy eléggé érdeklődne irántam.

Hagyjam és lépjek túl rajta?

Annyira rosszul esik, hogy benne megbíztam és néha azt érezteti velem fontos vagyok majd ignorál. Mit tegyek, szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy tényleg én vagyok az aki vágyik a figyelemre túlságosan és hagyjam hagy alakuljanak a dolgok?



2023. jún. 9. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
De miért nem találkoztatok soha?
2023. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de csomó ilyen kérdés van, ahol hónapokig, akár évekig is leveleznek, és akkor megy a tépelődés, hogy a másik komolyan gondolja-e, amikor még egy nyomorult találkozó sem volt…


Az ignorálásból, eltűnésből meg személyes ismeretség esetén sem szokott jó kisülni, csak mondom.

2023. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanebben a cipőben járok csak nem ilyen sok időn keresztül. Mi találkoztunk is többször (programok, kirándulás), flörtöltünk is, majd mikor elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé, ő lazán közölte, hogy ő viszont nem az, sőt semmit sem érez irántam. Nem kicsit dőlt össze a világ bennem, de nem értem mire volt jó részéről ez az egész (semmi nem volt közöttünk, még egy csók se, mielőtt valaki azt írná, hogy csak arra kellettem neki). Szerintem felejtsd el őt, én is azt próbálom tenni.
2023. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Évek óta nem volt tali, nem gondolja veled sehogyse, csak unaloműző vagy.
2023. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez a végtelen időhúzás az, ami nem szokott vezetni sehova. Ha ennyire egy tali se jön össze, jobb hagyni az egészet a fenébe
2023. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4 évvel ezelőtt ismertem meg, és utána hosszú ideig nem is beszéltünk.

A csalàdom elvesztése után nem akartam még kilépni sem az utcára nem, hogy találkozni valakivel azért mostmár sokkal jobban vagyok már nem okozna gondot találkozni sem igaz elég messze él.

2023. jún. 9. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Oké, kérdező, de ő felvetette egyáltalán valaha?
2023. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

8

Anno igen, hogyha úgy érzem akkor találkozzunk aztán meg neki lett problémája és nem lett belőle semmi.

Most még nem mondta, igaz még csak most kezdtünk el nemrég újra beszélni.

2023. jún. 9. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most te mondd neki hogy találkozzatok

Aztán élőben majd kialakul

Én adnék egy eselyt ennek

2023. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

2 napja nem is írt...

Nem akarok már többet neki megalázkodni, én írtam utoljára de nem válaszolt.

2023. jún. 10. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!