Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Hogy a szeretője legyek? Hogyan végződhet ez a történet? Mit csináljak? (Őszintén szólva, én is vonzódom hozzá. )

Figyelt kérdés

Másfél éve kezdtem el dolgozni egy cégnél. Az ügyvezetővel kb heti 3x találkozom munka kapcsán. Ő házas ember, 2 kisgyerekkel. Eleinte nem figyeltünk fel egymásra, majd kölcsönös szimpátia alakult ki köztünk és egészen közel érzem őt magamhoz (lelkileg). Amikor a közelemben van, simogatja a karomat, a hátamat. Én ezt engedem, mivel nekem is jól esik. Többször mondta, hogy nagyon vonzódik hozzám.

A házasságáról nem szoktunk beszélgetni, nem tudom, hogy milyen a viszonya a feleségével.

33N



2015. jún. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A. A szeretője leszel, évekig hiteget, hogy majd elhagyja érted a feleségét, de nem fogja megtenni. Ha esetleg, netalán elválna, maradnak a két gyerek, akik hétvégente majd kikészítenek, végül unalmas hétköznapjaidban folytathatód a csatározást az ex feleséggel.

B. Jól megdug, aztán kész ennyi. Te meg érezheted magad kellemetlenül.

C. Ellen állsz és tisztességgel visszautasítod és keresel magadnak egy független férfit.

2015. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Interferencia ***** válasza:

Valószínűleg azt akarja.


Egy valószínű forgatókönyv: te belemész a dologba, jó lesz vele a szex, és szép lassan teljesen beleszeretsz. Elkezd zavarni ez a szerep, többre vágysz már, és rágod a fülét, hogy váljon el, kezdjetek közös életet. Ő elkezd hitegetni, hogy már el akart válni, csak ilyen-olyan indokkal még nem tette meg, és ez megy majd hónapokig-évekig (ez attól függ, hogy mennyire mélyre süllyed a szerető). Ha a felesége nem dobja ki, akkor előbb-utóbb megun, és lecserél téged egy fiatalabbra, ha kidobja, tulajdonképpen akkor is.

2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Igazatok van, ebbe nem érdemes belemenni.

2015. jún. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!