Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha feleségemnek nagyon megváltozott az öltözködési stílusa, és elég gázul öltözködik?

Figyelt kérdés

Régen csinosan, nőiesen, vagy sportosan öltözködött. 2020 óta home officeban van, és egyre öregesebben öltözködik. Nagyon öregíti a szemüveg is, de jól áll neki. Viszont ahogyan öltözködik... Nem akarom leszólni, szeretem, imádom, mindenem, de egyszer-kétszer hitték már őt az anyámnak is.


Nagyon szépen próbáltam neki, finoman közölni, hogy ez nem egy jó irány, de nem vette a lapot. Nem azt várom el, hogy tip-top legyen (sose volt az, ahogy én se), vagy hogy sminkeljen, stb. Hanem hogy normálisan, a korának megfelelően öltözködjön (31 éves)


Mit tegyek? És azt hogyan tegyem úgy, hogy ne bántsam meg?


2023. jún. 9. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt sosem értettem, hogy egy házasságban mit kell ennyire óvatoskodni. Miért nem lehet egyenesen megmondani a véleményünket?
2023. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Vidéki az illető? mert ott jellemző ez. A vidéki nők sokkal hamarabb idősödnek, lehet ez tünt fel neked, csak az öltözködését vetted először észre?
2023. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Most neki is ugy kéne öltöznie mint a 20 éveseknek hogy top, meg short nagy s.ggre?

Akkor is másokon legeltetik a szemüket a pasik topmodellek mellett is.

2023. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom akkor te is adsz magadra, mindig öltöny, nyakkendő, frissen vágott haj, finom parfüm illat. :)
2023. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Megmondod neki, hogy ami máson jól néz ki, az rajta nem, ezért neki nem előnyös úgy felöltöznie.

Házasok vagytok, lehetsz őszinte.

Mindezt előadhatod úgy is, hogy a régi stílusát dicséred.

Van most egy ilyen divatirányzat amúgy, van akinek jól áll, mert vicces rajta, van viszont akit öregít.

Valahogy ezt próbáld kidomborítani, hogy találja meg a hozzá passzoló stílust. Nem biztos, hogy a legutóbbi divat az, amit neki követnie kell.

2023. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem azt várja el a kérdező hogy koktélruhábban legyen otthon!

Én is figyelek itthon mi van rajtam, kinyúlt póló helyett inget/blút veszek rendeset, ha nem kerti munkát végzek. És nem mackonacit hanem mondjuk egy jobbfajta szabadidőnadrágot. Ennyi.

2023. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mondod neki, hogy szereted őt, meg alapvetően igyekszel támogató lenni meg elfogadni a dolgait

de ezt az öregasszonyos stílust sehogy sem sikerül, borzasztóan nem jön be

úgyhogy ha egy kicsit is számít neki, hogy a férjének is tessen (és hát ha egyszer örök kizárólagos hűséget fogadtatok egymásnak, akkor remélhetőleg számít, hogy tessetek egymásnak), akkor keressetek már valami olyasmi stílust, ami neki is megfelelő és neked is bejön

2023. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
#3 jajj de irigy valaki azokra a 20 éves csajokra.
2023. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha adna magára se kéne neked. Ezt annyi pasi benézi. Amikor nem kell a pàrjuk az lehetne bazári majom is akkor se fog. Ne a másikban keresd azt a hibát ami benned van. Az én barátaim exeim jóformántaritos melegitoben is akarnak imádnak.
2023. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

8.En is huszon vagyok, és bőven szebb mint a narancsbőrös nagys.ggűek és még ki is rakják kirakatba. Nem irigylem hanem nekem elképesztő amikor folyik rajtuk a háj vagy alakjuk sincs csak egy bot az egész, de a rondaságot komoenzálva felvesznek olyan cuccokat ami kb pr.stikon van az autoutak mentén hogy valamivel ki tudjanak tűnni.

Amikor itt voltak a külföldi haverjaim minden nőt elkezdtek lesni az utcán és azon röhögtek hogy a magyar nők qurvák. Mindegyikkel direkt szemeztek mosolyogtak, azok meg vissza es ezzel szórakoztak hogy 2 masodperces nők semmi tartásuk sincs. Ha hallottad volna miket beszélnek Mo-ról..

2023. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!