Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem is tudom, hol kezdjem. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom, hol kezdjem. A feleségem megváltozott. Eddig dolgozni úgy ment, hogy kényelmesen tudja a munkát elvégezni. Mostanában kiöltözik, szeme kihúzva, parfümözve. Benne van, hogy félrelép?

Figyelt kérdés
Eddig sietett haza akár munkaidő vége előtt is, most elmentem elé, de nem jöhet el 10 percel előbb, mert lehet , hogy befut a főnöke. A közösen használt laptop előzményei rendszeresen törölve, ha használom. Telefonszámot akartam keresni a telefonjában, erre felkapta a vizet, hogy miért nyúlok a telefonjához. Ez lehet csak Nekem, de furcsa. Nem ilyen volt. Rohadt szar érzés. Kutakodni meg gerinctelen. Mi a francot tegyen ilyenkor az ember?
2017. jún. 7. 12:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Válts át csendes megfigyelő módba, mert itt bizony lehet hogy valami kialakulóban van!
2017. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%

Hát az igen gyanús hogy hirtelen elkezd szépen öltözni,és sminkelni kezdi magát. Én akkor szoktam ezt,ha tetszeni akarok valakinek.Na meg az is fura,hogy törli az előzményeket.

N

2017. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

A sminkelés még oké lenne, manapság 14-15 évesek is tusvonalat, meg szemceruzát használak.

A többi jel aggasztóbb..

2017. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezz rá. In medias res, semmi felvezető. Csak kérdezd meg hogy megcsal e. Ha vissza kérdez hogy miért gondolod ezt akkor mondd el amit itt nekünk.
2017. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Jó eséllyel megcsal, vagy alakul egy külső kapcsolata.Ne rendezz jelenetet, csak figyeld a jeleket. Nem ártana keresned egy jó ügyvédet.
2017. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
Ez több,mint gyanús. Én is akkor csináltam ilyeneket.
2017. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%
Vannak kémprogramok. Net tele van velük. Feltelepíted és az előzményeket hiába törli, te tudni fogod.
2017. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Ez elég kínos helyzet. Én megmondanám neki, hogy gyanakszol, hogy megcsal, mert megváltozott mostanában és veled nem törődik annyit.
2017. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is csal meg, valakinek nagyon akar tetszeni...
2017. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nála valami alakul, egyik munkatársa bejön neki, vagy akár kölcsönös is lehet... Nagyon klasszikus jelek ezek. Egyelőre figyeld meg aztán ha van bizonyitékod, lépj a tettek mezejére!
2017. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!