Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért tragédia egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért tragédia egyesek számára, ha valaki huszonévesen szűz, ez nem is kor, meg tizenévesen még gyerek mindenki, persze a húszas évek elejére gondolok itt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Te a 20-as éveid közepén vagy.

Amúgy nem tragédia, de az átlag 16-17.

2019. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
A nőknek ösztönösen az a férfi kell, aki más nőknek is kell, márpedig ha egy férfi szűz, az pont az ellenkezőjét sugallja.
2019. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
24 vagyok ez még az eleje
2019. jún. 22. 08:23
 4/13 A kérdező kommentje:
De én kellettem csak én nem érdeklődtem akkor irántuk
2019. jún. 22. 08:23
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

#2

Nem tudom, más nőknek ösztönösen mi kell.

Nekem nem ezért nem kell szűz férfi, lefo$om, hogy kinek mi kell. Egészen más oka van.

Amúgy nem tragédia abszolút. Csak én nem jönnék vele össze.

2019. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert a legtöbben 14-15 éves koruktól vágynak a szerelemre, intimitásra, szexre. (Nyugodtan számolhatod onnan, amikortól masztizni kezdtél.) Nálad ez azt jelenti, hogy 10 éve képtelen voltál megszerezni ezt, ami az eddigi életed fele már lassan.
2019. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom, én huszonéves vagyok és szűz, de ezt még senki nem sérelmezte életemben. Lehet, hogy azért, mert nem úgy mutatkozom be idegeneknek, hogy "szia, xy vagyok és amúgy szűz", nem központi probléma ez az életemben, nem teregetem ki mások előtt a magánéletem, nem vagyok miatta frusztrált és nem panaszkodok.
2019. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 De amint látjuk, elveszteni még nem sikerült.
2019. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 nem is azt várom, hogy "sikerüljön". Ha valaki el szeretné veszteni, az bármikor tehet érte, de csak úgy "megtörténni" senkivel nem fog, hacsak nem megerőszakolják vagy ilyesmi. Nő vagyok, ha ez lenne a vágyam, akkor 5 percbe sem telne megoldani, hogy elveszítsem.
2019. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Karcsika troll heti kérdése. Mikor tiltanak már ki a francba?
2019. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!