Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nős srác azzal viccelőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős srác azzal viccelődik, hogy jön már udvarolni egy kicsit, akkor nyilvánvaló, hogy csak nem jövök be neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha legalább tetszenék neki, akkor gondolom nem mondana félreérthető dolgok, főleg úgy, hogy más kollégák előtt mondja. Sejtem, hogy így van,csak poénnak is fogtam én fel a dolgot nyilvánosan,csak elgondolkodtam kicsit.
2023. jún. 11. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy normális kollegális helyzet. Ne fújd túl. Ha viccel veled, ha húz, az a barátság jele, amiből bármi lehet. De ne legyen, mert nős. Családokat szétrobbantanai nem szép dolog. Maradjon a kapcsolatotok ennyiben.
2023. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Bejössz neki valószínűleg. De mit akarsz és mit vársz egy nős embertől?
2023. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább tetszel neki, csak próbálja elpoénkodni, mert neki nagyon nem kellene másnak udvarolgatnia, ha nős..
2023. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De amúgy nem udvarolt nyilván csak általános dolgokról beszéltünk.
2023. jún. 11. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen szokásos duma pasiktól. Mondjuk nálunk akkor nyomja férfi kolléga, ha meg akar kérni valami munkára, de ilyen viccesen/kedvesen vezeti fel. Mindennapos.
2023. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen , ez általános indító duma kérések előtt, small talk.
2023. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizonyos flörtölgetős pasik bedobnak ilyen szöveget nekik nem tetsző nőknek is, de én pl. nem tenném. Egyrészt nem stílusom ez, másrészt meg még lehet félreértené. Ahogy most te is.
2023. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Le lehet állítani, ha extrémbe menne, mert nős!!!
2023. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ebbe nem látnék bele többet mindaddig,amíg nem hív kettesben sehová...
2023. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Regesreg, egy Snapchat elotti univerzumban az emberek vicceskedtek ugy, hogy semmilyen hatso jelentese nem volt ezeknek a szavaknak.
2023. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!