Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne bepróbálkozmi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne bepróbálkozmi a diákmunkaközvetítőnél ?

Figyelt kérdés
1-2 évvel idősebb nálam, ő a lány. Szép és nagyon kedves meg notmális velem. Persze ez nem sokat számít, szerintem nem volna értelme próbálkoznom, szerintetek ?
2023. jún. 11. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér, max nem sikerül
2023. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy egyrészt fiatalabb vagyok, kettő ő szép én nem vagyok nagyszám, hátom pedig hogy ő jelenleg felettem áll ha azt nézzük, én tanulok meg diákmunkázok csak.
2023. jún. 11. 12:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

első: 1-2 év mit számít? második: lehet, hogy csak te nem tartod magad helyesnek, de más igen

és három: akkor mi van? annyi diákszövetkezet van rajtuk kívül is, meg amúgy sem főnök-beosztott viszony

2023. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Alapszabály barátom: NOOOOOOOOOOOOOORMÁLISAN bármikor. Beszélgessetek, érdeklődj a hobbijairól, mit csinál szabadidejében stb. Ha megnyílik az jó jel, akkor csak "volna kedved elmenni xy helyre" kérdés és látod a reakciót. Ha elzárkózik akkor nem akar tőled semmit csak túlgondoltad a szimpla kedvességet amit minden kollégának, ügyfélnek megad.
2023. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Beszélgessetek, érdeklődj a hobbijairól, mit csinál szabadidejében stb."


Ezek miatt az unalmas, sablon szövegek miatt nem társkeresőzök már, de hajrá.

2023. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

#5

hát akkor mik az érdekes témák? mikor voltál a héten buliban, milyen drogokat szoktál használni, hány pasival dugtál a héten?

2023. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

6, hála istennek, se olyan unalmas nem vagyok, mint a 4es kommentelő, sem olyan primitív, mint te, 6os.

Millió dologról lehet beszélgetni, kulturáltan, nem gyomorforgatóan, és nem lealacsonyodva.

2023. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

#7

jaj, de nagyra tartod magad, gondolom bölcsész diploma arany keretben lóg a falon (esetleg könytáros szak)... amúgy miért is lenne unalmas hobbiról és szabadidős tevékenységekről elkezdeni beszélgetni?

társkeresővel meg nem azért hagytál fel, mert unalmasak voltak az emberek, hanem mert nem volt olyan, aki kibírta volna a nárcisztikus személyiségedet 🤷

2023. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8, imádom, milyen divat lett rá mondani mindenkire látatlanba, hogy nárcisztikus:D
2023. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

csak azon akadtál fenn, akkor a többit eltaláltam? 🤔

2023. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!