Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiatalon másabb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiatalon másabb fiú típust kedveltek mint később amikor már komoly kapcsolat, házasság, gyerek a cél?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez volt a cél (kivéve a gyerek), soha nem jöttem össze olyannal, akivel nem volt rá esély, hogy egyszer ide fut ki a kapcsolat. Akivel nem tudtam elképzelni ilyesmit, azzal maximum szex volt, de nem maradtam benne soha semmiben, amin előre lehetett látni, hogy nincs jövője.



De az ízlésem folyamatosan változott, ahogy én is. A hozzám hasonlóak tetszettek minden életkorban. A velem egyidősek, hasonló tervekkel és értékrenddel. A kapcsolataim is addig tartottak, amíg azt láttam, hogy egy irányba változunk.

2023. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Fiatalon a jóképűség (általában a kinézet), később egyre jobban bejön a pénz is a képbe. Általában.
2023. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit igen, de azért nem akkor fordult meg, mikor már egyáltalán gondoltam a házasságra, gyerekre, hanem olyan 20 éves korom körül. Nem is csak azért, mert akkor már komolyat kerestem, inkább a korábbi (amúgy nem sok) tapasztalat alapján már jobban tudtam, hogy mit is szeretnék, ki illik hozzám.
2023. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalon elég néhány (10-20 fixen hó végén) Deák Feri kaján pillantása a tárcában. Később már nagyobb hadrendben (+100 fixen a hó végén) kell sorakozniuk.
2023. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire nőnek érzitek magatokat, mihaszna férgek?
2023. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annyi változott, hogy a szakállasok is tetszenek. Gyereket soha nem akartam, egyéjszakást nem akarok, mindig ugyanazt az embert kerestem.
2023. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Fiatalon is ugyanaz a típus tetszett, mint most. Eleve nem ismerkedtem soha úgy, hogy célom legyen vele. Ha valaki szimpatikus volt, akkor azzal szívesen töltöttem időt és ha tartott valamerre a kapcsolat akkor tartott, ha nem, akkor végetért.


Sosem kerestem görcsösen férjet magamnak. A férjemet 25 évesen ismertem meg, de nem férjkeresési céllal mentem bele a találkozóba, amikor elhívott randira. :D

2023. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondóembernek ne írjatok vissza, nehezen veszi az elutasítást.
2023. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne is reménykedj! :) Nem.
2023. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem változott. ugyan azok a kritériumok maradtak amik voltak.Csak mégszigorubban.
2023. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!